تعداد صفحات محصول : 34
قیمت خرید محصول : 5000 تومان
فرمت فایل محصول : PDF
پایه تحصیلی مرتبط : یازدهم
درس یا دروس فایل : نگارش 2
هدیه

گام به گام نگارش یازدهم + پاسخ کتاب و انشاء مرتبط

بالاخره رسید ! 🙂 خیلی خیلی خیلی از دوستان درخواست گام به گام نگارش یازدهم را داده بودند حتی یکی از دوستان میگفت شماره کارت بدید همین الان برای من یه انشاء بنویسید !!! ما هم خب متاسفانه انقدر سرمون شلوغ بود و مشغول تهیه مطالب سایت بودیم . در این مطلب از سایت وب درس گام به گام نگارش یازدهم را برای شما قرار دادیم . راستش در مورد این درس خیلی ابهام هست که توی کنکور میاد !؟ نمیاد ؟ ولی تا کنکور سراسری برگزار نشه هیچ چیز مشخص نیست ! نگارش یازدهم هم مثل نگارش دهم دوره مطالب قبلی است و شامل محتوای سختی نیست اما نوشتن انشاء بر اساس یک سری از قواعد صدای خیلی از بچه ها رو در آورده ! و ما هم بر همین اسا تصمیم گرفتیم گام به گام نگارش یازدهم شامل پاسخ کل کتاب درسی رو برای شما قرار بدیم 🙂 .

گام به گام نگارش یازدهم شامل تحلیل درس + انشاء بر مبنای قواعد کتاب است

خوب است ویژگی های این گام به گام را با هم دوره کنیم :

  • تمامی انشاء ها کاملا بر اساس نکات کتاب درسی نگارش شده اند
  • هر انشا شامل بند مقدمه ، بدنه و جمع بندی یا همان نتیجه است
  • این گام به گام مناسب دبیران و دانش آموزان است
  • این گام به گام با فرمت PDF تهیه شده است
  • هر چند کمی دیر تر منتشر شد اما خیلی محصول خوبی رو براتون قرار دادیم !

خب برای این که خیال شما راحت بشه و یکم بیشتر قبل از خرید با این محصول کاملا آشنا بشید چند نمونه تصویر از این محصول رو مشاهده کنید :

خرید پی دی اف قیمت / ۵۰۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

 

 

مشاوره

تلاش شما ستودنی است ! و گام برداشتن در یک مسیر به شناخت آن مسیر دارد ، راه و روش های موفق چند ماه گذشته را بنویسید و آن ها را به کار بگیرید . با توجه به این که تعداد درس های شما در رشته تان زیاد است و در زیر گروه های مختلف ضرایب متفاوتی دارند می توانید با تمرکز بر هدف گذاری های برنامه ریزی شده وضعیت خودتان را بهبود ببخشید ، کسب نمره ترازی که مد نظرتان است قابل دستیابی است ! به شرط آن که بدانید باید بر کدام درس ها تمرکز بیشتری داشته باشید. موفقیت شما آرزوی ماست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن