تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم | حواس

اکنون که متن مطلب پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم را میخوانید، چشمهای شما، پیامهای بینایی را به مغز ارسال میکنند. وقتی غلطک موس را تکان می دهید، اطلاعاتی از پوست به دستگاه عصبی مرکزی میرسد. در این حالت، دستگاه عصبی از وضعیت نشستن شما و میزان اکسیژن خون شما نیز آگاه است.
بدن چگونه اطلاعات گوناگون را دریافت می کند و به آنها پاسخ میدهد؟ چراگاهی تماس ساعت یا عینک با پوست خود را احساسی نمی کنیم؟ چرا فردی که تحت عمل جراحی قرار دارد، دردی احساس نمی کند؟ چرا برخی جانوران می توانند اطلاعاتی را دریافت کنند که ما بدون استفاده از ابزار مناسب، نمی توانیم آنها را درک کنیم؟

بالاخره رسید ! خیلی خیلی خیلی منتظر بودید . واقعا از کاربران وب درس یه عذر خواهی کوچک داریم بخاطر اینکه فقط یکمی پاورپوینت دیر رسید اما خیلی خوب در اومد 🙂 . در این مطلب برای شما پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم را قرار دادیم . این فصل در مورد گیرنده های حسی ، دستگاه عصبی و … هست . از مبحث های فصل بگذریم مستقیم بریم سراغ اینکه پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم چی داره ؟ واقعا چی ؟

  • ارائه یک جزوه کامل با پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم
  • ارائه به صورت اسلاید و به صورت کاملا حرفه ای
  • استفاده از فونت استاندارد B Lotus
  • پوشش خط به خط کتاب درسی
  • تقسیم بندی فصل و ارائه ۳ پاورپوینت شامل ۳ گفتار

پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم | حواس

فکر میکنم تا حدودی تا الان با فضای این پاورپوینت آموزشی که یکی از بهترین محصولات وب درس هست آشنا شدید ! خوبه چند تا نمونه تصاویر از پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم ببینید تا کاملا با روند کاری آشنا بشین و بعد هم بریم سراغ دانلود !

خرید و دانلود پاورپوینت فصل دوم زیست شناسی یازدهم

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن