عضویت در سایت        ورود به پنل کاربری

پاسخ تمرینات فصل 1 فیزیک دهم

بدون دیدگاه

به قول خودمون عمل کردیم و توی وبسایت جدیدمون بعد از اون تجربه قدیمی بهرترین محصولاتمون رو ارائه بدیم از جمله پاسخ تمرینات فصل 1 فیزیک دهم ! یکی از این محصولات شگفت انگیز ما گام به گام فیزیک دهم هست که ما اون رو به صورت فصل به فصل برای شما آماده کردیم .

پاسخ تمرینات فصل 1 فیزیک دهم چگونه است ؟

این گام به گام یا همون حل المسائل خودمون ! تمامی فعالیت ها ، سوالات ، پرسش ها ، ازمایش ها ، تمرینات و پرسش های آخر درس و … هر چی که بلد هستینو ! نیستینو  ! به صورت تشریحی و کامل در قالب یک فایل PDF که به زیبایی توسط تیم ما تایپ و طراحی شده .

چرا PDF ؟

راستی ! مزیت PDF چیه ؟ متفاوت باشین ! جوری کتاب بخر که همه جا بتونی ازش استفاده کنی ! تو مدرسه ! تو ایستگاه ! تو راه ! امسال شما دهمی هستین و دهم خیلی پیچیده تر شده مسائل کتاب جدی شدن و نباید به راحتی از روشون رد بشین و برین ! باید پاسخ تمرینات فصل 1 فیزیک دهم رو تشریحی یاد بگیری و فیزیک رو خوب بفهمی !

همونطور که میدانید فصل اول فیزیک دهم همیشه یکی از تست های کنکور را به خودش اختصاص داده که زدن اون تست به یادگیری دقیق و تشریحی این فصل بستگی داره !

حتما بخونین !  حل تمرین های فصل دوم فیزیک دهم | رشته ریاضی و تجربی

پاسخ تمرینات فصل 1 فیزیک دهم

گام به گام فیزیک دهم

همانطور که میبینید این گام به گام با بقیه گام به گاما فرق داره ! در این فایل پاسخ تمامی پرسش ها به صورت کامل و مفهومی با استفاده از شکل های خود کتاب اموزش داده شده که در یادگیری شما بسیار موثر است !

فرایند خرید از وب درس چگونه است ؟

ابتدا مشخصات خود را وارد کرده و سپس به درگاه پرداخت اتصال یابید ! پس از وارد کردن اطلاعات شما در سایت بانک و پرداخت هزینه ، به صفحه دانلود منتقل خواهید شد ! ( یعنی کمتر از یک دقیقه گام به گام ریاضی دهمو دریافت کن ! ) پرداخت شما توسط شرکت زرین پال کاملا تضمین میشود . قیمت : 2000 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

  • نویسنده
    Mehran Yousefi
  • تعداد بازدید
    311 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه