تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

ترجمه و حل تمرین درس دوم عربی یازدهم انسانی

سلام  .  سلامی به گرمی دوستی و نزدیکی قلب های شما کاربران عزیز  ، بله این یه نمونه ی کوچو لو ! از جملات شیوا و کلام های زیبا که کاربرد آنها در جای خود بسیار لازم و ضروریست . من نخواستم با آوردن دو سه خطی از این نمونه کلام ها ذهن شما رو خسته کنم . موضوع  این مطلب از سایت وب درس  :  زیبایی انسان و شیوایی کلام اوست .در این محصول  ترجمه و حل تمرین درس دوم عربی  یازدهم انسانی ، در این مورد به آدرس های نزدیک تری برای شما عزیزان اشاره داشته است . فکر می کنید بهترین مورد در این زمینه  به چه کارهایی میتوان اشاره داشت .مطمئنم شما بچه های رشته انسانی این گونه تحریر ها را خوب می شنایسد . درسته در کلام سعدی و حافظ شیرازی و یا در بین  دیگر شعرای توانگر میهن مان ، چنین زبانی بسیار متداول می باشد .به گونه ایی که حد و حدود این گونه گفتار در کلام و آثار  مخصوصا حافظ زیاد است ،که معنا را برای ما کاربران امروز بسیار دشوار  نموده  که نیاز به عمیق تر شدن جهت درک آنها و معانی شان داریم . حالا در این درس از دیدگاه زبان عربی به این موضوع پرداخته شده است در قسمت های زیر آورده شده  اول

  • ترجمه درس به زیبایی  دقت شده و خط به خط آن رامشخص نموده است
  • چون درس دوم از عربی یازده انسانی نمونه شعری از سعدی و حافظ را آورده است پس طبیعی که پر از لغات و کلمات سخت و مسجع باشد، که تک تک آنها را به عربی ، معنی و از هر نمونه ی لغات درس (مرکب و یا ساده) مثال  زده و مفهومی بررسی گردد .
  • پرداختن به قوائد و تمرین ها در تمامی قسمت ها و جدول بندی لغات درس. در دو رنگ سین و جیم
  • ترجمه و حل تمرین درس دوم عربی  یازدهم انسانی

نگرشی به بعضی از اشعار ملمع ،حافظ و سعدی که در آنها از زبان عربی هم استفاده نموده است . .الا یا ایها الساقی والا آخر و کاری بسیار مفید و پر مطلب که بحث مهمی از نمونه کارهای مهم زبان شعر و ادبیات فارسی که به عربی آورده که بررسی وحل تمامی قسمت های این درس را در خود گنجانیده است .در زیر به این نمونه ها توجه بفرمائید!

نمونه ایی از درس دوم عربی 11 انسانی  :

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن