تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

ترجمه و پاسخ تمرینات درس چهارم عربی یازدهم

به نام آن که عربی را به ما آموخت و کتاب سعادت بشر را به عربی باز نمود . با سلام به بچه های نازنین فعال امروز . اتفاقا در این مطلب از سایت ترجمه وپاسخ تمرینات درس عربی یازدهم ،تجربی وریاضی . از موضوع بسیار جالبی صحبت شده ،در تمامی اوقاتی که نزد دوستان وخانواده ودیگر اماکن همیشه با موضوع این درس مانوس هستیم  بنام  آداب سخن گفتتن. که شاید تعدادی از افراد در این مورد باید بیشتر بدانند. ولی خلاصه کنم در محتوای این درس بار فرهنگی، کلاسی ،عقیدتی   سنگینی وجود دارد .اگر بتوانیم توصیه های درس چهارم عربی یازدهم را رعایت کنیم  پنجاه درصد از بار هر دو دنیا را بسته ایم . در فایل درس چهارم عربی یازدهم به  این چند قسمت  اشاره شده است :

  • ترجمه درس چهارم  که خط به خط درس را معنا و مفهوم نموده است .
  • پاسخ تمرینات درس که به روشنی در نقش کلمات و مفاهیم دستوری سعی شده است .
  • مهمتر از همه  مفاهیم ادبی و آ موزشی این درس میباشد .

ترجمه وپاسخ به تمرینات درس چهارم عربی یازدهم تجربی وریاضی

ترجمه درس به روشنی پرداخته شده و معانی لغات را با نقش دستوری آنها  بیان نموده است . و .جونم براتون بگه  احادیث بسیار زیبا و پر معنی  از ائمه اطهار (ع) که اداب کلام را به ما آموزش میدهد .

نمونه درس 4 عربی 11
پاسخ تمرینات درس 4 عربی 11

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3000 تومان

  

[purchase_link id=”9679″ style=”button” color=”white” text=”خرید”]

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن