پاورپوینت عربی دهم

پاورپوینت درس دوم عربی دهم همه رشته ها

ترجمه ی متن درس به صورت کاملا روان وحرفه ای قرار داده شده است. پاورپوینت درس دوم عربی دهم همه رشته ها پاسخ تمامی قسمت های درس دوم عربی دهم شامل «حول النص» ، «اخنبر نفسک » ، «لغات » و «التمرین الاول » و… الی اخر برای شما در محصول ترجمه و حل تمرین درس دوم عربی دهم مشترک برای رشته ی ریاضی و تجربی  در یک فایل اموزشی چند رسانه ای به صورت پی دی اف گرداوری شده است .

پاورپوینت درس دوم عربی دهم همه رشته ها

در درس دوم عددها آموزش داده می شود. در دورۀ اول متوسطه عددهای اصلی و ترتیبی تا ّ ۴٫ در درس دوم عددها آموزش داده می شود. در دورۀ اول تا  دوازده آموزش داده شده است. در این کتاب عددهای اصلی از یک تا صد و عددهای ترتیبی از یکم تا بیستم آموزش داده خواهد شد. مباحث مطابقت عدد و معدود و ویژگی های معدود جزء اهداف آموزشی کتاب نیست.

پاورپوینت درس دوم عربی دهم همه رشته ها

پاورپوینت درس دوم عربی دهم ترجمه و حل تمرین و لغات

به تصاویر این پاورپوینت توجه نمایید .

در صورت نیاز از محصولات وب درس در تمامی فرمت ها و دروس می توانید استفاده کنید از جمله پاورپوینت های زبان  ریاضی و تجربی و    

پاورپوینت عربی دهم  

پاورپوینت فیزیک دهم

عربی را می آموزیم؛ زیرا زبان قرآن، حدیث و دعاست؛ زبان رسمی بسیاری از کشورهای ات فارسی با آن درآمیخته و برای فهم بهتر زبان فارسی آشنایی با زبان ّمسلمان است؛ زبان و ادبی حد است؛ زبانی کامل، پرمعنا و قوی است؛ ّعربی لازم است؛ یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل ادبیات آن غنی است .

پاورپوینت درس دوم عربی دهم همه رشته ها

این کتاب ادامۀ سه کتاب پیشین است. هرآنچه در سه سال گذشته آموخته اید در متون، عبارات و تـمرین های این کتاب تکرار شده است. ترجمۀ متون و عبارات کتاب بر عهدۀ شماست و دبیر نقش راهنما دارد. شما به راحتی می توانید متون را ترجمه کنید؛ به همین منظور در انتهای کتاب متوسطه در کنار واژگان جدید متن درس قرار داده شده است.استفاده از کتاب کار توصیه نـمی شود. برای یادگیری هر زبانی باید بسیار تکرار و تـمرین قوی تر باشید، پیش مطالعه کنید.ّتکرار.و تمرین  اگر می خواهید در درس عربی موفق باشید .

پاورپوینت درس دوم عربی دهم همه رشته ها

این پاورپوینت در ۷۵ صفحه به طور دقیق ترجمه درس و حل تمرین ها و لغات  به طور زیبا طراحی شده است .

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - پاورپوینت درس دوم عربی دهم همه  رشته ها

3900 تومان

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن