تعداد صفحات محصول : 25
قیمت خرید محصول : قیمت به 2000 تومان
فرمت فایل محصول : فرمت : PDF
پایه تحصیلی مرتبط : یازدهم ...
درس یا دروس فایل : نام درس: ادبیات فارسی
هدیه

معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

معنی شعر  درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

با سلام به دوست داران دنیای شیرین ادبیات فارسی . بعد این همه درس خوندن و تلاش مخصوصا خوبه که با یکی از اشعار شاهنامۀ فردوسی خستگی خودتونو در بیارید ،و لذتی از اشعار فارسی ناب کشور عزیزمون رو نوش کنید،در این فایل از مجموعه محصولات وب درس : معنی شعر  درس دوازدهم ادبیات فارسی پایه یازدهم را برای شما عزیزان پر تلاش قرار دادیم.معنی شعر درس دوازدهم ادبیات فارسی پایه یازدهم با عنوان کاوۀ دادخواه یا همون نام معروف کاوۀ آهنگر یکی دیگر از شیرین ترین اشعار فردوسی عزیز شاعر بنام کشور می باشد که داستان آن را شاید بارها شنیده و یا خوانده اید . که این داستان را در قالب درسی در کتاب  ادبیات فارسی یازدهم آورده اند وما آن را در فرمت pdf در اختیار شما دانش آموزان ودبیران گرامی قرار دادیم .این محصول با دقت در طراحی و آوردن مطالب مفید و ضروری از جمله مطالب کنکوری و مفاهیم درسی و یا حتی فراتر از درس تهیه و تنظیم شده است که امیدواریم پاسخ گوی نیاز کاربران باشد .جهت آشنایی شما با این محصول در این مطلب نمونه هایی برای مثال قرار دادیم تا در خرید این فایل و دانلود آن راحت تر و با بینش تصمیم بگیرید .

معنی شعر  درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

  • پوشش تمام درس و ابیات شعر مذکور
  • بررسی مفاهیم درسی و لغات
  • بررسی قلمروها
  • فرمت pdf.

با کیفیتی بالا این فایل تهیه و تنظیم شده است  .به نمونه مثال ها توجه بفرمائید .

درس دوازدهم فارسی یازدهم تجربی

 

خرید پاورپوینت قیمت/۲۰۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2000 تومان

 

 

مشاوره

در درس خواندن ،مفهومی و خلاصه برداری نکات مهم جهت جلوگیری از فراموشی مطالب بسیار اهمیت دارد . یک برگه آچار را به چهار قسمت تقسیم کنید و نکات مهم را در آن یادداشت کنید . با این کار و روش لایتنر می توانید مطالب را به خوبی در ذهن خودتان تثبیت کنید . مشاوره با خبرگان در هر زمینه توصیۀ خوبی می تواند باشد این مطلب را همیشه رعایت کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن