تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

معنی شعر درس ششم ادبیات فارسی دهم

زبان ادبیات فارسی از شیرین ترین زبان های دنیا به شمار میرود .بار ها دیده ایم از کشور های مختلف مانند چین یا آفریقا وغیره …که چقدر مشتاقانه به سمت ادبیات ما آمدند و یا حتی در دانشگاه ها مشغول  تحصیل و یا آموختن این زبان گران مایه می باشند .این گرایش ها و توجه ها ی اکثر کشورهای  دنیا را همانطور که میدانید بیشتر آن را ما مدیون شعرای اعجاز گر مان هستیم  . آثاریی مانند دیوان و غزلیات حافظ و یا بوستان و گلستان سعدی و  مثنوی مولوی  عطار ، غیره …. در این مطلب از سایت وب درس  معنی شعر درس ششم ادبیات فارسی دهم با عنوان مهر و وفا برای شما عزیزان قرار دادیم  .در این محصول معنی تمامی ابیات درس را به زیبایی بیان نموده ودیگر بررسی قلمرو درسی می باشد که کلیه معانی ومفاهیم درس را در این قسمت از معنی شعر درس ششم ادبیات فارسی دهم  به صورت بیت به بیت باز نموده و به نقش کلمات و مفاهیم در این مطلب پرداخته است  .

معنی شعر درس ششم ادبیات فارسی دهم

در این فایل ، به یکی از اشعار معروف حافظ  به نام مهر و وفا پرداخته است . لازم به ذکر می باشد  که اشعار غنایی یکی از انواع ادبیات چهار گانه فارسی می باشد  که در زبان بین الملل، لیریک آن را می نانمند  . در شعر غنایی شاعر به الطاف و احساسات درونی و شاد و شعف انگیزش توجه می کند و اشعاری در این زمینه میسراید . در زیر به نمونه ایی از این اشعار توجه نمایید

معنی درس ششم فارسی دهم

 

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2200 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن