هدیه

معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی یازدهم + پاسخ به قلمروها

درس چهاردهم فارسی یازدهم

سلام به دوست داران ادبیات فارسی ! در این محصول معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی یازدهم و پاسخ به قلمروها را برای شما عزیزان قرار دادیم . در این فایل به تمامی ابیات این درس پرداخته شده است .  این شعر در مورد نبرد حضرت علی (ع) با عمرو و توصیف شجاعت ها و منش پهلوانی شیر خدا را در قالب شعری زیبا آورده است . عمرو برای بار دوم مبارز میطلبد . پیامبر میپرسد که چه کسی حاضر است با عمرو بجنگد؟   لیکن جز علی کسی اعلام آمادگی نمیکند…

معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی یازدهم و پاسخ به قلمروها

پیامبر به حضرت  علی (ع) هشدار میدهد،  که او  عمرو  است.  علی جواب میدهد: « ّ من هم علی بن ابیطالب هستم و پس از گفتوگوهای بسیار،  از پیامبر اجازه نبرد میگیرد.  در میدان نبرد، عمرو از جنگ با علی امتناع میکند؛   با این بهانه که نمیخواهم به دست من کشته شوی،  اما علی در پاسخ میگوید:  «ریختن خون تو برای من ازتشکر
ُملک روی زمین بهتر است».؛ عمرو این بار خشمگینانه از اسب پایین میآید و در ادامه می خوانید ….در معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی پایۀ یازددهم و پاسخ به قلمرو ها ،به قلمرو های این درس با دقت و به زیبایی پاسخ داده شده است .در این نمونه از این محصول توجه کنید :

معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی پایۀیازدهم و پاسخ به قلمرو ها

معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی یازدهم و پاسخ به قلمروها

معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی یازدهم و پاسخ به قلمروها

دانلود معنی شعر درس چهاردهم ادبیات فارسی یازدهم +پاسخ به قلمرو ها

خرید پی دی اف قیمت ۲۵۰۰ومان

1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2500 تومان

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن