تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

پاسخ سوالات درس پنجم ادبیات فارسی یازدهم

با سلام به کاربران ارجمند وب درس .پاسخ سوالات درس پنجم ادبیات فارسی (2)یازدهم  با عنوان ذوق لطیف را به جهت تقاضای  زیاد شما عزیزان کاربر آماده نمودیم .پاسخ سوالات درس پنجم ادبیات فارسی (2)یازدهم با عنوان درس ،ذوق لطیف داستان خانوادگی ساده ایی برای بیان منظوری با پایه ایی قوی و مستحکم در خانواده آورده شده است .به چگونگی باورها  اعتقادات ونگرش به خانواده ومسائل جانبی آن پرداخته است.بیان این درس به ظاهر ساده  ،ولی پر مفهوم و اشاره به یک امر نهادینه شده که در بتن خانواده وجود دارد .در این محصول که به بیان همین امر زیر بنایی که از آن صحبت نمودیم در قسمت های این درس قلمرو  فکری ،زبانی ، وادبی کتاب ادبیات فارسی یازدهم تحلیل و بررسی شده است .که سایر قسمت های آن عبارتند از :

  • -قلمرو ادبی 
  • -قلمرو زبانی 
  • -قلمرو فکری

پاسخ سوالات درس پنجم ادبیات فارسی یازدهم

در این قسمت ها علاوه بر معانی لغات درس تک به تک واژه ها و جملات درس از دیدگاه تحلیلی این قلمرو ها بررسی وباز شده است ونقش کلمات ، چه دستوری چه ادبی وچه معنایی بیان شده .خلاصه کنم ،این محصول همونیه که منتظرش بودید .امیدوار هسیم که در سایر مطالب سایت بتوانیم رضایت شما عزیزان را حاصل کنیم .و این خواهش را از شما داریم که ما را از نظرات ارزشمند خودتون مطلع سازید تا کیفیت محصولات این سایت را روز به روز بالا ببریم .نمونه ایی از سوالات وپاسخ انها:

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2900 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن