تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

پاسخ تشریحی کل فعالیت های زیست شناسی یازدهم

یا العلیم . سلام .میدونید که یواش یواش داریم به فصل امتحانات نوبت اول نزدیک میشیم ،طبعا باید آماده بشیم تا از پس این مرحله به خوبی و با رضایت خاطر بیرون بیایم ، در این مطلب که براتون تهیه کردیم ،پاسخ کل فعالیت های زیست شناسی یازدهم ، که کار جمعی از دبیران خبره  زیست شناسی کشوره .یعنی شما با مطالعه این محصول دیگه نیازی به این که دنبال مطالب مهم کتاب بگردی رو ندارین و کلیه سوالات زیست شناسی یازدهم تو مشت تونه ،در این فایل سوالات ، درس به درس ، کل کتاب مطرح شده و قسمت هایی از فعالیت ها  برای درک آسانتر تشریح و توضیحی جزوه ایی بررسی شده است .

پاسخ فعالیت های زیست شناسی یازدهم ،کل کتاب

نمونه هایی از تصاویر این محصول   برای شما در ادامه قرار دادیم جهت آشنایی با محتویات این محصول :

 

پاسخ فعالیت های زیست 11

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3500 تومان

  

مشاوره

روش های مطالعاتی خود را اصلاح کنیم. چرا با وجود مطالعه در آزمون نتیجه ی لازم را نمیگیریم؟ نمی دانم تا چه حد جمله ی بالا برایتان آشنا باشد . بیایید فارق از تراز ، رتبه ،درصد … با نگرشی دیگر به آزمون نگاه کنیم.این بار بعد از ظهر آزمون به جای درگیر کردن خود با نمره و ترازتان کار های زیر را انجام دهید : دفترچه سوالات را باز کنید و در دو درس سعی کنید روش طراحی سوالات را در آن دو درس بیابید. هر درس ، روش خاص خود را دارد .اگر بتوانید تیپ سوالات آن درس را پیدا کنید ، بسیار موفقیت آمیز خواهد بود.روش هایی را که در هر درس پیدا می کنید برایتان بسیار کار آمد خواهد بود ; پس آن را جایی یادداشت کنید .منطق مطالعه ی خودتان را با منطق طراحی سوالات قیاس کنید.با انجام این کار متوجه می شوید نحوه ی مطالعه ی شما تا چه حد با سطح سوالات و دید طراحان آزمون همخوانی دارد.در پایان یادتان باشد اگر در دو یا سه آزمون روش های پیشرفت در دو درس را یاد بگیرید ، قطعا ترازتان رشد خواهد کرد. در هر آزمون قله ی هر درس را با روش خودتان فتح کنید.

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن