تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام فصل دوم ریاضی آمار پایه یازدهم انسانی

با سلام به کاربران رشته انسانی . نگران نباشید ،به قول معروف تا ما رو دارید غم ندارید ، با سعی بچه های وب درس در تهیه این نسخه منظورم ،گام به گام فصل دوم ریاضی آمار رشته انسانی  داغ داغ به دست شما عزیزان رسوندیم. در این گام به گام که در خود بتن کتاب تمامی پاسخ ها و مفاهیم درس، کار در کلاس و فعالیت ها و تمرین های درس یا بهتره بگم درس به درس از خود درس گرفته تا همانطور که گفتم تک تک سوالات تمامی قسمت ها قدم به قدم یا به قول عنوان این مطلب گام به گام فصل دوم ریاضی آمار یازدهم انسانی حل و فصل شده و هیچ چیز گنگ یا نا مفهومی در این فصل باقی نگذاشته و یه لطفی هم به دوستان و هم کلاسیتون بکنید !! این فایل رو به اونا هم معرفی کنید . تو نیکی میکن در دجله انداز و….. در ابن گام به گام  که از درس اول شروع به پاسخ و باز نمودن مفاهیم درس ها نموده  همینطور درس دوم و درس سوم را تماما پاسخ و بررسی نموده است بهتره زیاد سرتونا درد نیارم و خلاصه مطلب این فایل عبارتند از

گام به گام فصل دوم  ریاضی آمار یازدهم

با موضوعات توابع ثابت و انواع آنها ،چند ضابطه ای و همانی در درس اول و بررسی این مفاهیم و موضوعات  در درس دوم این کتاب آشنا میشوید با مفاهیم بررسی شده توابع پلکانی و قدر مطلق و پاسخ به این مطالب و سوالات دروس . و در انتها درس سوم این فصل را مطالعه و بررسی مینمایید با اعمال بر روی توابع و پاسخ به سوالات درس و تمرینات درسی  . برای نمونه در زیر به چند تصویر میتونی توجه بکنید تا برای دانلود این فایل راحت تر تصمیم بگیرید!!!!

گام به گام فصل دوم ریاضی آمار پایه یازدهم رشته انسانی
گام به گام فصل دوم ریاضی آمار ۱۱

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


4000 تومان

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن