هدیه

گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم + پاسخ پرسش ها و تحلیل آزمایش

درود خدمت کاربران و بازدیدکنندگان شبکه اموزش مجازی وب درس ! این مطلب از سایت وب درس را به درس آزمایشگاه علوم یازدهم اختصاص داده ایم . کتاب آزمایشگاه علوم یازدهم را میتوان به عنوان کتابی برای انگیزه دانش آموزان معرفی کرد . به دبیران پیشنهاد میکنیم این درس را تئوری به اتمام نرسانند و حتما آزمایش های قشنگ آن را انجام دهند ! ما در این مطلب گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم را قرار داده ایم که تک تک آزمایش های کتاب را بررسی کرده ! بهتره بگیم خورده ! چون برای هر آزمایش ۱۰ برابر بیش تر از متن کتاب توضیح داده است و کاملا آن را برای دانش آموزان باز کرده ! راستی دبیران هم واقعا می توانند به عنوان منبع تدریس از این فایل استفاده کنند . خوب است این فایل یعنی گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم را برای شما معرفی کنیم و بعد برویم سراغ خلاصه ویژگی ها !

معرفی : گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم + پاسخ پرسش ها و تحلیل کتاب درسی

  • این گام به گام ابتدا به فصل اول کتاب که اکثر دانش آموزان آن را رها می کنند به صورت کامل پرداخته است ، حتی شیوه درست خوانی علمی و درک مطلب نیز در این فصل به طور کامل آموزش داده شده است . سپس به صورت تصویری تک تک آزمایش های فصل های بعدی را بررسی کرده و آن ها را به طور کامل و با ویژگی های زیر شرح داده است :
  • ارائه تصویر مرتبط با هر آزمایش
  • بررسی کامل علمی آزمایش
  • شرح آزمایش بر مبنای کتاب درسی
  • ارائه فرمول ها و واکنش هایی که در یک آزمایش صورت میگیرد
  • ارائه پاسخ به پرسش های کتاب به صورت تشریحی و تحلیلی

خوب است چند نمونه تصویر از این گام به گام را مشاهده کنید :

گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم گام به گام آزمایشگاه علوم یازدهم

خرید پی دی اف قیمت / ۵۰۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

 

 

مشاوره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن