تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام درس دوم عربی یازدهم تجربی و ریاضی

با سلام . در مدرسه یا خیابان که نظاره می کنیم مخصوصا دیوار های مدارس  ، اتوبوس های واحد که هر روزه در مسیر مدارس سوار میشیم و در سطح کشور اطراف مراکز آموزشی ! یسری از دیوار نویسی ها و پیام های اخلاقی همیشه بیشتر به چشم می خورند مانند احادیث و شعار ها که متداول هستند .مثلا  .با ادب باش تا بزرگ شوی، تعلیم و تعلم عبادت است ،اتفاقا موضوع :گام به گام درس دوم عربی یازدهم تجربی و ریاضی همین تعلیم و احترام گذاشتن به تعلم است .راجب این موضوع  ، از کتب قدیمی فقها و نکته دانان عصر ادبی  ، به جناب زین الدین ابن علی العاملی  معروف به شهید ثانی ، درکتاب منیه المرید فی آداب المفید بر میخوریم .در کتاب عربی یازدهم تجربی و ریاضی به باب اول کتاب شهید ثانی اشاره داشته و موضوع این درس را در فالب ساعتی از کلاس و مدرسه ی امروزی به عربی باز نموده است.  ودر همین درس به چگونگی رفتار دانش آموزان با معلمان زحمت کش که چراغ هدایت و علم می باشند راتعلیم داده است .

  • در این گام به گام :اول به دزس وترجمه آن پرداخته شده است
  • پاسخ به تمرین ها و باز نمودن مفاهیم درس
  • بررسی جملات و لغات و قواعد عربی در این درس
  • معنی کلمات و مفاهیم و لغات درسی  و در آخر اندک اشاره ایی به کتاب شهید ثانی و محتویات آن

گام به گام درس دوم عربی یازدهم تجربی و ریاضی

میتوان گفت مولف این درس با یک تیر دو نشان زده است  . هم به موضوع تعلیم و تعلم و رفتار شاگرد و استاد در این درس اشاره داشته تا شاگردان و دانش آموزان از این گونه مسائل مطلع شوند و هم به درس عربی  پرداخته است .   ترجمه ی درس و پاسخ به تمرین این درس و معنا و مفاهیم لغات  به خوبی قابل درک برای شما کاربران عزیز می باشد . به نمونه ایی در زیر  توجه کنید !

گام به گام عربی درس 2 پ11 تجربی
گام به گام درس دوم عربی 11 تجربی
خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن