تعداد صفحات محصول : 31
قیمت خرید محصول : 4000 تومان
فرمت فایل محصول : PDF
پایه تحصیلی مرتبط : دهم
درس یا دروس فایل : دینی
هدیه

گام به گام دین و زندگی پایه دهم – رشته تجربی – ریاضی – انسانی

در این مطلب از سایت وب درس گام به گام دین و زندگی پایه دهم مخصوص همه رشته هارو برای شما قرار داده ایم . درس دین و زندگی دهم از کلیدی ترین دروس عمومی کنکور می باشد که ضریب آن در کنکور ۳ است . شما باید در خواندن این درس به تمامی علت معلول ها پیام آیات و مخصوصا ! مخصوصا ! به فعالیت های کتاب درسی و پرسش ها از جمله بررسی و ارتباط با حدیث و آیه و … خیلی دقت کنید چون منبع طرح سوال در آزمون ها همین فعالیت ها هستند . بر همین مبنا در این مطلب از سایت وب درس برای شما گام به گام دین و زندگی پایه دهم رو قرار دادیم . این گام به گام به پاسخ تشریحی اندیشه و تحقیق های دروس ، پیام تک تک آیات درس ، پاسخ فعالیت های کل ۱۴ درس کتاب دین و زندگی دهم پرداخته است .

گام به گام دین و زندگی دهم شامل پاسخ به فعالیت ها ، اندیشه تحقیق ها و پبام آیات

شما با خواندن این گام به گام :

  • به تمامی پاسخ اندیشه و تحقیق ها که نکات مهم و کنکوری درس را پوشش می دهند مسلط می شوید.
  • به تمامی فعالیت های کتاب درسی تسلط میابید .
  • به تمامی آیات کتاب درسی همراه با پیام آن ها تسلط پیدا می کنید .
  • تمامی این مطالب حداقل ۶۰ درصد از سوالات دین و زندگی آزمون ها را پوشش می دهند .

از همه مهم تر این گام به گام به صورت PDF ارائه شده است . یعنی شما می توانید آن را در انواع دستگاه ها مثل موبایل کامپیوتر تبلت و … اجرا کنید . خوب است در این قسمت چند نمونه تصویر از این فایل ببینید :

خرید پی دی اف قیمت / ۴۰۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

4000 تومان

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن