تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی

خب ! درس بچه های تجربی به فصل سوم رسیده و ما هم  تمام تلاش خودمونا کردیم که بتونیم گام به گام فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی  و حل تمرین های فصل سوم را برای آنها هرچه زودترآماده کنیم . در این محصول مانند گام به گام فصل اول  و دوم تمامی فعالیت ها و کار درکلاس ها و تمرین های آخر هر درس به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده شده است .همان طور که مطلع هستید عنوان این فصل « تابع » نام دارد و اهداف کلی زیر را دنبال می کند.

  •   آشنایی باب برخی از انواع توابع
  • وارون تابع و توابع یک به یک
  • اعمال جبری روی توابع

اگر به عنوان های فصل های آینده ی کتاب خود نگاه کرده باشید شاید این احساس به شما دست داده باشد که برای مطالعه ی آنها نیازمند یک دانش قبلی هستید و نمی توانید ابتدا به ساکن شروع به یادگیری آن مباحث بکنید . شما در این فصل قرار است این دانش ابتدایی را بدست آورید و با مفاهیمی مانند ضابطه ی توابع ، مفهوم دامنه و برد ، آشنایی با توابع گویا ،رادیکالی و جزء صحیح ، وارون تابع و توابع یک به یک و… آشنا شوید و همین مباحث است که به شما قدرت تحلیل و بررسی توابع لگاریتمی و نمایی و حد و پیوستگی را می دهد . به طور کلی میخواهم این را به شما بگویم که ضعف در یادگیری این فصل مانند ضعف در یادگیری جمع و تفریق و ضرب و تقسیم است و باید تمام تلاش خودتون را برای یادگیری عمیق هر یک از این مباحث بکنید تا پایه و اساس درک ریاضی شما محکم تر بسته شود . نگید ما تجربی هستیم و ما را چه به ریاضی که همین الان ضامن کمربند انفجاری خودمو میکشم و کل این سایتو هرچی که هستُ میفرستم هوااا!!! حالا به نمونه هایی در این زمینه توجه کنید!

 

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3900 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن