تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی

الان وقتش رسیده که گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی را در اختیار شما قرار بدهیم.همان طور که میدانید عنوان این فصل  « هندسه » است و شما درطول این فصل با مفاهیمی شامل : ترسیم های هندسی ، استدلال و قضیه ی تالس و تشابه مثلث ها آشنا می شوید . این محصول یعنی حل تمرین فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی تمامی بخش های این فصل را اعم از : فعالیت ها ، کار در کلاس و تمرین ها را به شیوه ی کاملا تشریحی پاسخ داده است.

من خودم در رشته ی ریاضی تحصیل میکنم و برای من سخته که بخوام از اهمیت هندسه وقضیه های متفاوت اش برای تجربی ها بنویسم ولی جدای از کاربرد های مهم در حل مسایل ریاضی ، به این نکته پی بردم که مطالعه ی هندسه و درک قضیه های اون تاثیر خیلی زیادی در افزایش توانایی و قدرت مغز در تحلیل موضوعات مختلف را به دنبال داره.اما خیلی وقتا هم وقتی بدون کمک کسی یا کتابی میخواستم  سوال سختی را حل کنم سر درد میگرفتم. مدت ها بعد فهمیدم به خاطر استفاده از کتاب های ناکارآمد بود وبه خاطر همونا به بن بست میخوردم. یعنی در این درس در انتخاب منابع کمک درسی باید وسواس بود.

مسلما دانش آموران رشته ی تجربی هم ناچاراند بر روی چنین درسی گاهی وقت کمتری را بگذارند به همین خاطر توصیه میکنم در کنار مطالعه ی ریاضی و مخصوصا هندسه  از گام به گام ها و حل تمرین ها به شیوه ی صحیح استفاده کنند تا علاوه بر افزایش بازدهی مطالعه در زمان هم صرفه جویی کنند .خب به هر حال یه جورایی داریم مسابقه میدیم و توی مسابقه زمان خیلی مهمه!

خب مشاوره کافیه و بهتره بازم بریم سراغ محصولمون یعنی گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی.

فصل دوم ریاضی تجربی ها مباحث زیر را شامل میشود:

  • ترسیم های هندسی
  • خواص عمود منصف و ترسیم آن
  • رسم عمود منصف یک پاره خط، از نقطه ای روی آن، از یک نقطه ی غیر واقع بر آن
  • رسم خط موازی با خط داده شده از یک نقطه ی غیر واقع بر ان
  • خواص نیم ساز و ترسیم آن
  • استدلال و قضیه ی تالس ، نسبت و تناسب،تعمیم قضیه
  • برهان خلف،قضیه های دوشرطی،مثال نقض
  • تشابه مثلث ها، روابط طولی در مثلث قایم الزاویه

گفتنی است که گام به گام فصل دوم ریاضی یازدهم رشته ی تجربی  تمامی بخش های فوق را پوشش داده و برای هر سوال پاسخی تشریحی مهیا کرده است.نمونه تصاویر را ببینید :

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3900 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن