تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام فصل اول ریاضی و آمار یازدهم رشته انسانی

با سلام به کاربران علاقه مند رشته انسانی . در این مطلب از سایت وب درس ،گام به گام فصل اول ریاضی و آمار یازدهم،رشته انسانی  با موضوع :اشنایی با منطق واستدلال در فصل اول کتاب ریاضی یازدهم به بررسی درس ها وحل تمرین ها ، فعالیت های کار دردرکلاس و… پرداخته است  در این بحث با  زبان منطق و استدلال ریاضی اشنا می شوید .زبان ریاضی یا بهتر بگوییم زبان منطق واستدلال ریاضی میتواند یک عبارت توصیفی را برای ما به زبان ریاضی ترجمه کند . یعنی در حل مسائل ریاضی ودرک و یادگیری انها شما را بهترهدایت کند .ایا شما جزء کسانی هستید  که از ریاضی خوش تون نمیاد، این مشکل به این خاطر است که درحل مسائل ودرک ان درستراهنمایی و هدایت نشده ایید .

اگه میخوای زبان ریاضی را بهتر درک کنی ، این راه را به شما پیشنهاد میکنم .چرا که در گام به گام فصل اول ریاضی و آمار یازدهم انسانی ،با موضوع منطق واستدلال زبان ریاضی ،مسائل را ریشه ایی حل نموده است .مثلا یک عبارت ساده خبری ،که به زبان روان وسلیس فارسی است را می توان در قالب یک معادله ریاضی در آورد وخبلی ساده به مطالعه ی این علم شیرین پرداخت .ازاین راه  بهتر پی به راحتی و سهولت حل مسائل ریاضیات میتوان برد. مطالعه  میکنید :در گام به گام فصل اول ریاضی یازدهم رشته انسانی ، به مسائل زیر پرداخته  شده است .

گام به گام فصل اول ریاضی و آمار یازدهم رشته انسانی

در بحث موضوع درس که منطق و زبان استدلال ریاضی می باشد ،در پاسخ به فعالیت ها و اشنایی با عبارات درس مانند شناخت یک گزاره و تشخیص  درست یا نادرست بودن انها را می اموزید ، که چگونه با استفاده از نماد های ریاضی و قوائد منطقی میتوان مسائل زیادی را حل و فصل نمود و انها را در قالب زبان ریاضی تعریف کرد .خلاصه به طور شگفت انگیزی شما را با ریاضیات اشتی میدهدو شیرینی این درس و علم الهی را به شما می چشاند:که شامل قسمتهای زیر  است :

  • ۱-بررسی درسها وشکافتن مسائل درس و کمک به درک بهتر مطالب.
  • ۲-پاسخ به تمرین های درس  به طور واضح و مفهومی
  • ۳- پاسخ به  قسمت فعالیت های درسی ،و پاسخ به کار در کلاس ها

در این قسمت چند نمونه تصویر از این گام به گام ببینید :

گام به گام فصل اول ریاضی و آمار یازدهم
گام به گام فصل اول ریاضی و آمار یازدهم
ش
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2900 تومان

 

  

 

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن