تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام ادبیات فارسی پایه دهم ریاضی و تجربی

ترجیح میدهیم با توضیحاتی در مورد کتاب ادبیات فارسی دهم و ارائه ی یک مشاوره ی کلی در مورد این کتاب داشته باشیم.اولین باری است که شما دوستان پایه دهمی قرار است ادبیات فارسی را بخاطر کنکور و کمی جدی تر از قبل بخوانید.توصیه ما به شما این است که بدانید از هرخط کتاب درسی از قسمت کارگاه متن پژوهی  که شامل هر سه قلمرو :ادبی ،زبانی ،فکری است میتوان سوال طرح کرد .قلمرو زبانی که درمورد نقش دستوری کلمات وعبارات ادبیات زبان فارسی است.قلمرو ادبی به بررسی آرایه ها و اعجاز های محتوایی کلمات و عبارات می پردازد ،بیشتر سوالاتی که در کنکور  و امتحانات  ایراد میشود ،از قسمت همین قلمرو فکری می باشد که مطرح می شود .بررسی مفاهیم درس به عهده ی قلمرو فکری است که که مهمتر از سایر قسمت های دیگر دروس می باشد.بنابراین شما با مطالعه ی گام به گام فارسی  پایه دهم ریاضی وتجربی که تمامی درس ها را برای تان حل وفصل نموده است .میتوانید به یک درک بهتر از مطالب کتاب برسید .

گام به گام فارسی پایه دهم رشته تجربی و ریاضی

دیگر از زحماتی که برای این گام به گام کشیده شده است تا در اختیار شما عزیزان کاربرقرار بگیرد ، میتوان به جامع بودن آن اشاره نمود .چرا که تمامی قسمت های درس را چه از حل تمرین ها گرفته تا باز نمودن معانی ومفاهیم اشعار درس ها  وخلاصه کنم،یک کار مفصل وکامل که انشاالله خودتان مشاهده میکنید.در اینجا نمونه هایی از این محصول را برای شما نمایش داده ایم:

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


7000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن