هدیه

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی

فیزیک یازدهم ریاضی

با سلام و خسته نباشید. یه مژده به بچه های ریاضی بدم ،  گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی توسط کار گروه دبیران فیزیک کاری بسیار تاپ و عالی برای شما عزیزان حاضر شده است .   باید بگم این دبیران و کار گروه دبیران فیزیک ،فی سبیلا الله و جهت ، فقط خدمت به شما عزیزان بدون هیچ چشم داشتی  زحمت بسیار زیادی برای این محصول کشیده اند.   ما وظیفه دونستیم که خدمت شما این مطلب را عرضه بداریم .  در گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی به عناوین درس ها از جمله : مغناطیس و الکتریسیته و تمرینات و پاسخ به سوالات متن درس و کاری در رستۀ کنکوری را ارائه دادن .

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی 

اما به هر حال از آنجایی که به طور کلی در کنکور برای رشته ی ریاضی چهل و پنج تست و برای رشته ی تجربی سی عدد تست (طبق سابقه ی چندین و چند ساله ی سازمان سنجش) از درس فیزیک طرح میشود ، و همچنین ضریب این درس در محاسبه ی معدل هر ساله دانش آموزان نسبت به سایر دروس بالاتر است ، این درس از لحاظ اهمیت برای هر دو رشته در جایگاه اول قرار دارد .

حل تمرین فیزیک یازدهم ریاضی

فیزیک سال یازدهم فضای فکری متفاوتی را نسبت به سال های قبل برای دانش آموزان ایجاد میکند . تا کنون دانش آموزان با مباحثی که مبانی رشته هایی مثل مهندسی مکانیک ، مهندسی عمران و… بوده آشنا شده اند اما امسال که دانش آموزان یکسال بزرگ تر شده اند و به درک فیزیکی بالا تری رسیده اند قادر هستند در گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی مباحث مهمی چون : الکتریسیته ساکن ، الکتریسیته جاری (جریان الکتریکی) و الکترو مغناطیس را بفهمند ویاد بگیرند . این مباحث مبانی مهندسی برق و کامپیوتر و ..هستند . نمونه تصویر محصول در زیر توجه کنید.

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی

  • نعطاف پذیری : در مطالعه ی این درس تلاش کنید که بعد از اینکه تمامی فعالیت ها و کار درکلاس ها و پرسش ها و مسایل خود کتاب را قوووورت دادید ُسوالات متنوع و از تیپ های مختلف حل کنید .چرا که در مباحث الکتریسیته و مغناطیس دست طراح سوال بازتر  است.
  • مطالعه ی مفهومی این درس : به زبان ساده تر نسبت به سال های قبل بیشتر سعی کنید یاد بگیرید تا حفظ کنید !!! زیرا موضوعاتی که امسال با آنها روبه رو هستید به مراتب چالش برانگیزتر ، سخت تر و گسترده تر از سال های قبل و حتی سال دوازدهم است .
  • تمرین و تکرار : به شما قول می دهم شیرینی این درس باعث خسته شدن شما نخواهد شد!!
  • گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی-کامل

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی  

ازبهترین محصولات در بین حل مسائل کار گروه های فیزیک . گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی -کامل

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی              

گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی -کامل

دانلود گام به گام فیزیک یازدهم ریاضی
خرید پی دی اف قیمت ۵۵۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5500 تومان

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن