هدیه

گام به گام کامل شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

کل کتاب

به یاری خدا، گام به گام کامل شیمی یازدهم تجربی و ریاضی را در این فایل که کاری بسیار پر محتوا و عالی تهیه شده است ، را برای شما کاربران قراردادیم  . در مسائل شیمی که لازم به ذکر آن است چند مطلب مهم و ضروری را باید در نظر داشته باشید تا بهتر برای پیشبرد این درس به شما کمک کند .  وآن هم دانستن چگونه این درس را بهتر مطالعه کنیم.  تا هم اینکه ماندگاری آن بالا رود و هم به سرعت عمل در فهم مطالب و سرعت عمل در جواب دادن به تست ها را تقویت کنیم .

گام به گام کامل شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

شما می توانید به سراغ متن درسها در ابتدا بروید و دروس مفهومی را خوب بخوانید.  اینکه در پایان هر فصل سوالات زیادی چه گزینه ای و چه مفهومی ، تشریحی را حل کنید . یعنی فصل به فصل به همین صورت پیش بیایید و به قسمت های هر درس در کتاب توجه داشته باشید.  چرا که این قسمت ها مانند بیشتر بدانید و یا آزمایش کنید و دیگر قسمت ها را برای فهم بیشتر مطالب بعدی که در کمک درسی ها یا دیگر آزمون ها و یا سوالات کنکوری به شما کمک زیادی میکند . از تست های فراوانی در حل نیاز هایتان استفاده کنید تا  ضعف یا ترس و استرس شما در هر درسی را دفع کنددیگر این احساس  کم کم از شما دور شود .

در حل تمرین شیمی یازدهم رشته تجربی و ریاضی

  • مطالعه میکنید بررسی کل دروس فصل ها به صورت روشن و باز شده
  • بررسی وپاسخ به سوالات دروس فصل به فصل
  • مطالعه خودآزمائی ها و باهم بیندیشیم تا پیوند با ریاضیات و …
  • آزمایش کنید و گام به گامی پر محتوا و پوشش به کلیۀ فصل های کتاب را در این فایل مطالعه نمائید
  •  در زیر نمونه های برای اطلاع از کیفیت محصول قرار دادیم. توجه بفرمائید !!!

گام به گام کامل شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

به شما پیشنهاد می کنیم از پاورپوینت های شیمی یازدهم هم دیدن فرمایید .

گام به گام کامل شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

دانلود گام به گام کامل شیمی یازدهم تجربی و ریاضی

خرید پی دی اف قیمت ۵۰۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

 

 

مشاوره

نکات مهم و ضروری را باید در نظر داشته باشید تا بهتر برای پیشبرد این درس به شما کمک کند . و آن هم دانستن چگونه این درس را بهتر مطالعه کنیم تا هم اینکه ماندگاری آن بالا رود و هم به سرعت عمل در فهم مطالب و سرعت عمل در جواب دادن به تست ها را تقویت کنیم .شما می توانید به سراغ متن درسها در ابتدا بروید و دروس مفهومی را خوب بخوانید و اینکه در پایان هر فصل سوالات زیاد چهار  گزینه ای و چه مفهومی ،تشریحی  یا استدلالی را حل کنید یعنی فصل به فصل به همین صورت پیش بیایید. از نکات کنکوری و آزمون ها استفادۀ فراوان داشته باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن