تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام شیمی دهم – پاسخ سوالات کل کتاب

وقتی در یک روز بارانی از خونه میای بیرون ! اول یه نگاه به آسمان میندازی،  یکمی بعد میبینی ابرها از هم باز شدند و روی سر شهر یا روستا یه رنگین کمان خیلی زیبا با تنوع رنگ های بسیار لطیف و زیبا تشکیل شده ،سوالات زیادی تو ذهن آدم میاد.چطور این همه زیبایی دست به دست هم داده تا یه منظره جالبی مانند همین رنگین کمان بوجود بیاد.همین امر ابتدای  یه گام به سوی شیمی میشه که شما را وادار میکنه که در مورد آسمان بی اندیشید که بالای سر ما چه اتفاقاتی در حال رخ دادن هست .چگونه این همه ستاره در شب که هویدا هستند تشکیل میشه وخلاصه از این قبیل سوالات که زمینه ی پیدایش آنها را در علم شیمی میتونیم جستجو کنیم .در این محصول از سایت وب درس گام به گام شیمی دهم  پاسخ سوالات کل کتاب که اتفاقا در مورد کیهان زادگاه تمامی ستارگان،گازها ،مولکول ها و … است رو قرار دادیم ! بخش اول کتاب به نام الفبای هستی آمده است و در بخش دوم نیز در مورد گاز های اطراف زمین هست و بخش سوم کتاب همان طور که میدونید در باره ی آهنگ زندگی و این موهبت الهی آب ،میباشد .در این فایل میتوانید تمامی مطالب زیر رو داشته باشین :

  • الف: پاسخ به تمرین ها و تمرینهای دوره ای
  • ب:پاسخ به خودآزمایید ها و پیوند با ریاضی
  • ج :جواب سوالات و کاوش کنیدها و با هم بیاندیشیم را کامل
  • و تقسیم سوالات و جواب آنها به صورت کادر به کادر !

گام به گام شیمی پایه دهم – پاسخ سوالات کل کتاب

در این گام به گام از خود آزمایید ها وپاسخ به سوالات درس ها ودیگر ،پاسخ به سایر پیوند ریاضی را در خود گنجانده است و حل تمامی جدول هایی که بسیار مهم وحیاتی اند در این درس .ومیتوانند پایه سوالات اکثر امتحانات و مخصوصا کنکور باشند. و حتما این هم میدونید که شیمی برای شما بچه های تجربی نقش پایه ای داره و از دروس اختصاصی محسوب میشه . پس ردپای دروس پایه  و دیگر دروس تون رو در همین سایت همیشه دنبال کنید چرا که وب درس سعی بر این داره که تمامی محصولات درجه یک به قول بچه ها نامبر وان رو برای شما آماده کنه اونم از بهترین کارها رو ! چون ما هر محصولی را در این سایت  در دسترس شما کاربران عزیز نمیزاریم!  یعنی تا یه کار رو مطالعه و بررسی نکنیم و به تایید تیم نرسونیم در اختیار شما نمیزاریم ! پس مارو از نظرات خودتون محروم نکنید . در قسمت زیر میتوانید نمونه تصاویر گام به گام شیمی دهم را ببینید :

گام به گام شیمی دهم

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

4000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن