تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی

0

User Rating: 4.63 ( 2 votes)

با سلام . فایلی که این سری از محصولات وب درس برای شما کاربران گرامی تهیه و تنظیم نموده گام به گام فصل چهارم از کتاب حسابان پایه یازدهم ریاضی می باشد .با موضوع جامع و گسترده مثلثات .این فصل نیز هم مانند گام به گام فصل پنجم حسابان یازدهم کاری مفهومی و نامبر وان از گروه دبیران کشور می باشد .این فصل به چهار درس تقسیم شده است .درس اول: رادیان است که در ابتدای کار مقیاسی حدید و پرکاربرد را برای اندازه گیری زاویه ها معرفی میکند، درس دوم ،بررسی نسبت های مثلثاتی زاویه های متمم و مکمل را آموزش میدهد .درس سوم معرفی توابع مثلثاتی و نحوهی رسم آنها بر روی صفحه ی مختصات است.

اهمیت یادگیری مثلثات برای دانشآموزان رشته ی ریاضی در درک پدیده های فیزیکی است. زیرا که بسیاری از این پدیده ها با توابع مثلثاتی توصیف می شوند . به عنوان مثال برق شهر یک ولتاژ متناوب است که به صورت سینوسی با زمان تغییر میکند. شما با مطالعه ی درس سوم یعنی توابع مثلثاتی و شیوه ی رسم آنها  در صفحه ی مختصات تا حدودی میتوانید معنای حریان متناوب را حس کنید. یا به عنوان مثالی دیگر برای درک نحوه ی انتشار امواج مکانیکی وسینوسی در یک محیط کشسان نیاز به تسلط کامل بر توابع مثلثاتی دارید.

که در این چند بخش کل فصل چهارم حسابان یازدهم را بطور کامل حل و بررسی نموده اند :

  • بررسی کامل دروس فصل چهارم حسابان یازدهم ریاضی 
  • پاسخ های کامل و حل تمامی سوالات فعالیت ها 
  • پاسخ به تک تک تمرین ها و سوالات به طور مفهومی و با مثال 
  • بررسی و تفهیم مسائل کاردرکلاس و پاسخ به تمامی مطالب مهم دروس 

گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم ریاضی با حل کامل

در این فصل آشنا می شوید با نسبت های مثلثاتی و روابط آنها با یکدیگر و ارتباط مفاهیم و قوانین ریاضی با زوایا و چگونگی تفاضل زوایا در زیر با چند نمونه مثال از این فایل  شما را جهت آشنایی بهتر درخرید این محصول حل و فصل شده،،، به قول ما ایرونیا هلو راهنمایی می کنیم ،چرا میگم هلو خودتون وقتی این فایل رو باز کردین می فهمین !!!

گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم
گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم

 

گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم
گام به گام فصل چهارم حسابان یازدهم

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3000 تومان

  

 

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

3 thoughts on “گام به گام فصل چهارم حسابان پایه یازدهم ریاضی”

  1. سلام من گام به گام فصل های چهارم و پنجم حسابان و گام به گام کامل هندسه یازدهم رو خریدم ولی به ایمیلم واسه دانلود نیومده باید چیکار کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن