تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام فصل دوم آمار و احتمال پایه یازدهم – حل تمرینات و فعالیت ها و کاردرکلاس ها

سلام به کاربران رشته ریاضی ، در این مطلب از سایت وب درس به بررسی پاسخ به سوالات  چهار درس فصل دوم آمار و احتمال یازدهم را برای شما قرار داده ایم .درگام به گام فصل دوم آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی حل تمرین های درسها پاسخ به تمامی فعالیت ها ، بررسی و پاسخ به سوالات کار در کلاس این کتاب را به طور کامل و جامع  حل نموده  است . بهتر در این اینجا  قبل از شروع توضیحاتی در مورد گام به گام فصل دوم آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی بدهیم .درس اول که با موضوع مبانی احتمال شروع میشود . آشنا می سازد شما را با زیر بنای این علم که چگونه از ابتدا ورود به این زمینه ی به ظاهر دست نیافتنی داشته باشیم یعنی در فصل اول خواندیم که یک گزاره یا یک خبر را به چه صورتی میتوان به یک معادله ی ریاضی تبدیل نمود و همانطور که با جایگزین کردن معادلات ریاضی میتوان به چه علومی دست پیدا کرد درس دوم این کتاب با موضوع : احتمال غیر هم شانس به سایر احتمالاتی که در یک گزاره وجود دارد را پردازش می کند . درس سوم هم همانطور به در نظر گرفتن شرایط قوی یا ضعیف بودن یک مسئله را بررسی و محاسبه میکندو درس چهارم در امتداد این سه درس به درک مفاهیم و روشن نمودن این مطالب به شما راه صحیح و روان را نشان میدهد یا بهتر بگوییم وابستگی علت مسائل را نسبت به یکدیگر تحلیل می کند …..گام به گام فصل دوم آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی در چهار درس خلاصه شده است که بررسی و پاسخ در این فسمت ها :

  • پاسخ به تمرین های دروس به طور کامل
  • پاسخ به فعالیت ها و سوالات کار در کلاس به صورت کامل و جامع
  • این محصول با فرمت PDF در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته تا با هر وسیله ،موبایل ،تبلت و…..قابل استفاده باشد.

گام به گام فصل دوم آمار و احتمال  یازدهم رشته ریاضی

برای این که شما را در خرید این محصول یاری نموده باشیم در زیر چند نمونه از این فایل را نمایش داده ایم  تا بهتر با چگونگی تحلیل و بررسی دروس این گام به گام آشنا شوید.

گام به گام آمار و احتمال ۱۱ فصل دوم

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


4000 تومان

  

مشاوره

جمع بندی

برخی دانش آموزان با لزوم برنامه ریزی متفاوت آشنا هستند . شیوه ای که برای موفقیت در آزمون ها می توانید بکار بگیرید ،به این  گونه باشد  که  تسلط روی تمام مطالبی را که قبلا خوانده اید و روی آنها وقت گذاشته اید را در جلسات بعدی نزد خود داشته باشید یا به روز رسانی یشان کنید،تا با مطالعات ساعات قبل همینطور پیش بروید . یعنی قبل از اینکه سراغ مباحث بعدی بروید با یک جمع بندی حرکت کنید .

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن