تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

گام به گام عربی یازدهم شامل ترجمه و حل تمرین و قواعد

گام به گام عربی یازدهم را در این مطلب برای شما قرار داده ایم . این گام به گام شامل حل تمرینات عربی یازدهم ، ترجمه تمامی دروس عربی یازدهم و قواعد تمامی دروس عربی یازدهم می باشد .  کتاب عربی امسال بر روال کتاب های سال قبل است . هرچه در چهار سال گذشته آموخته ايد در متون، عبارات و تـمرين های اين کتاب تکرار شده است. ترجمە متون و عبارات کتاب بر عهدە شماست و دبير نقش راهنما دارد. شما به راحتی می توانيد متون را ترجمه کنيد .

بررسی دروس کتاب و گام به گام عربی یازدهم

متن درس اول، بخشی از آيات اخلاقی قرآن (آيات 11و 12سورە ی حجرات) است. قواعد دربارۀ شناخت اسم تفضيل و اسم مکان است. در تـمرينات اسم فاعل، اسم مفعول و اسم مبالغه که در سال گذشته آموزش داده شده دوباره تکرار شده است .

موضوع متن درس دوم گام به گام عربی یازدهم ، احترام نهادن به کلاس و معلّم است. قواعد دربارە اسلوب شرط است. دانش آموز با نحوە ترجمە ادوات شرط « من ، ما ، ان و اذا » آشنا می شود. فعل شرط و جواب آن را  تشخيص می دهد. اما آموزش جزم جزء اهداف نيست .

موضوع متن درس سوم گام به گام عربی یازدهم ، شگفتی های درختان است. انديشيدن پيرامون آفريده های خدا در رهنمودهای بزرگان دين همواره تأکيد شده، با توجه به سن پر جوش و خروش جوانی دانستنی هايی در متن آمده است که موجب ايجاد علاقه و انگيزه نسبت به درس شود. قواعد درس دربارە ترجمە درست اسم معرفه و نکره است. از شش نوع اسم معرفه، فقط دو نوع توضيح داده شده که مهم ترين آنها است .

موضوع متن درس چهارم گام به گام عربی یازدهم ، آداب سخن گفتن است. آداب سخن گفتن با بهره گيری از سخنان بزرگان دين برای دانش آموز شرح داده شده است. هدف از تدريس کتاب پيش رو، تنها مهارت های چهارگانە زبانی نيست. در بيشتر متون و عبارات کتاب، برنامە پنهان آموزش وجود دارد که هدف آنها آموزش غير مستقيم فرهنگ ايرانی – اسلامی است .

متن درس پنجم، داستانی در نکوهش دروغگويی است. اين داستان برای دانش آموزان آراسته به سخنان بزرگان دين است و در آن از شيوە آموزش غير مستقيم استفاده شده ، روشی که بنا به باور متخصصان حوزە تعليم و تربيت مؤثر ترين روش تربيتی است.

متن درس ششم، دربارە شادروان دکتر بانو آنه ماری شيمل است. شخصيتی جهانی که در شناساندن فرهنگ و ادبيات فارسی و نيز عربی به جهانيان نقشی شگفت انگيز داشته است. قواعد درس، دربارە معانی حروف است. هدف اين است که دانش آموز فعل ها را در جمله بشناسد، درست بخواند و درست ترجمه کند. آموزش جزم فعل، از اهداف نيست.

متن درس هفتم، دربارۀ تأثير زبان فارسی در عربی است. موضوعی که برای بيشتر دانش آموزان و دبيران جالب بوده است و در نظرسنجی ها خواستار چنين متنی در کتاب درسی بودند. از بخش «للمطالعه» سؤال امتحانی طرح نـمی شود. کتاب های بسياری دربارە معربات فارسی نگاشته شده است .

گام به گام عربی یازدهم + ترجمه و قواعد تمامی دروس

این گام به گام ترجمه تمامی دروس عربی یازدهم و همچنین آموزش قواعد و از همه مهم تر حل تمرینات عربی یازدهم را پوشش داده است . شما میتوانید از این گام به گام که به صورت PDF است به عنوان یک مرجع کامل برای درس عربی امسال استفاده کنید . یک پیشنهاد برادرانه به شما میکنیم ! سعی کنید درس عربی را از اولش خوب بخوانید تا بتوانید از آن لذت ببرید . نمونه صفحات این گام به گام :

گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم

گام به گام عربی یازدهم
گام به گام عربی یازدهم

خرید و دانلود گام به گام عربی یازدهم رشته تجربی و رشته ریاضی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

7900 تومان

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

فرایند خرید از وب درس به صورت آنلاین و تضمین شده توسط شرکت پرداخت آنلاین با مجوز رسمی است . همچنین این شرکت با بانک های سامان ، ملت و سایر درگاه ها قرارداد دارد ! امروزه اکثر فروشگاه های اینترنتی از این درگاه ها استفاده میکنند . برای خرید ابتدا روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید . سپس در قسمت اول نام و نام خانوادگی و در قسمت دوم ایمیل خود را برای پیگیری های آتی وارد نمایید ( اگر ایمیل ندارید میتوانید ایمیل info@webdars.net را وارد نمایید ) .

سپس به درگاه پرداخت منتقل میشوید و پس از پرداخت به صفحه دانلود فایل ! ما در همین لحظه فایل رو به ایمیل شما هم ارسال میکنیم تا یه خرید کاملا مطمئن داشته باشید 🙂 . در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره 09103534677 از طریق تلگرام یا غیره تماس بگیرید .

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

1 thought on “گام به گام عربی یازدهم شامل ترجمه و حل تمرین و قواعد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن