گام به گام عربی یازدهم

گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد

گام به گام عربی یازدهم را در این مطلب برای شما قرار داده ایم . این گام به گام شامل حل تمرینات عربی یازدهم ، ترجمه تمامی دروس عربی یازدهم و قواعد تمامی دروس عربی یازدهم می باشد .  کتاب عربی امسال بر روال کتاب های سال قبل است . هرچه در چهار سال گذشته آموخته اید در متون، عبارات و تـمرین های این کتاب تکرار شده است. ترجمە متون و عبارات کتاب بر عهدە شماست و دبیر نقش راهنما دارد. شما به راحتی می توانید متون را ترجمه کنید .

گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد

 گام به گام عربی یازدهم
 • متن درس اول، بخشی از آیات اخلاقی قرآن (آیات ۱۱و ۱۲سورە ی حجرات) است. قواعد دربارۀ شناخت اسم تفضیل و اسم مکان است. در تـمرینات اسم فاعل، اسم مفعول و اسم مبالغه که در سال گذشته آموزش داده شده دوباره تکرار شده است .
 • موضوع متن درس دوم گام به گام عربی یازدهم ، احترام نهادن به کلاس و معلّم است. قواعد دربارە اسلوب شرط است. دانش آموز با نحوە ترجمە ادوات شرط « من ، ما ، ان و اذا » آشنا می شود. فعل شرط و جواب آن را  تشخیص می دهد. اما آموزش جزم جزء اهداف نیست .
 • موضوع متن درس سوم گام به گام عربی یازدهم ، شگفتی های درختان است. اندیشیدن پیرامون آفریده های خدا در رهنمودهای بزرگان دین همواره تأکید شده، با توجه به سن پر جوش و خروش جوانی دانستنی هایی در متن آمده است که موجب ایجاد علاقه و انگیزه نسبت به درس شود. قواعد درس دربارە ترجمە درست اسم معرفه و نکره است. از شش نوع اسم معرفه، فقط دو نوع توضیح داده شده که مهم ترین آنها است .
 • موضوع متن درس چهارم گام به گام عربی یازدهم ، آداب سخن گفتن است. آداب سخن گفتن با بهره گیری از سخنان بزرگان دین برای دانش آموز شرح داده شده است. هدف از تدریس کتاب پیش رو، تنها مهارت های چهارگانە زبانی نیست. در بیشتر متون و عبارات کتاب، برنامە پنهان آموزش وجود دارد که هدف آنها آموزش غیر مستقیم فرهنگ ایرانی – اسلامی است .
 • متن درس پنجم، داستانی در نکوهش دروغگویی است. این داستان برای دانش آموزان آراسته به سخنان بزرگان دین است و در آن از شیوە آموزش غیر مستقیم استفاده شده ، روشی که بنا به باور متخصصان حوزە تعلیم و تربیت مؤثر ترین روش تربیتی است.
 • متن درس ششم، دربارە شادروان دکتر بانو آنه ماری شیمل است. شخصیتی جهانی که در شناساندن فرهنگ و ادبیات فارسی و نیز عربی به جهانیان نقشی شگفت انگیز داشته است. قواعد درس، دربارە معانی حروف است. هدف این است که دانش آموز فعل ها را در جمله بشناسد، درست بخواند و درست ترجمه کند. آموزش جزم فعل، از اهداف نیست.
 • متن درس هفتم، دربارۀ تأثیر زبان فارسی در عربی است. موضوعی که برای بیشتر دانش آموزان و دبیران جالب بوده است و در نظرسنجی ها خواستار چنین متنی در کتاب درسی بودند. از بخش «للمطالعه» سؤال امتحانی طرح نـمی شود. کتاب های بسیاری دربارە معربات فارسی نگاشته شده است .
فیلم نمایشی از این گام به گام عربی یازدهم کل کتاب

گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد

این گام به گام ترجمه تمامی دروس عربی یازدهم و همچنین آموزش قواعد و از همه مهم تر حل تمرینات عربی یازدهم را پوشش داده است . شما میتوانید از این گام به گام که به صورت PDF است به عنوان یک مرجع کامل برای درس عربی امسال استفاده کنید . یک پیشنهاد برادرانه به شما میکنیم ! سعی کنید درس عربی را از اولش خوب بخوانید تا بتوانید از آن لذت ببرید . نمونه صفحات این گام به گام :

Cap5252525625ture - گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد
گام به گام عربی یازدهم
درس webdars.net - گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد
گام به گام عربی یازدهم
webdars.net - گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد
گام به گام عربی یازدهم

گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد

webdars.net - گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد

خرید و دانلود گام به گام عربی یازدهم رشته تجربی و رشته ریاضی

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - گام به گام عربی یازدهم تجربی و ریاضی-ترجمه و حل تمرین و قواعد

5500 تومان

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

فرایند خرید از وب درس به صورت آنلاین و تضمین شده توسط شرکت پرداخت آنلاین با مجوز رسمی است . همچنین این شرکت با بانک های سامان ، ملت و سایر درگاه ها قرارداد دارد ! امروزه اکثر فروشگاه های اینترنتی از این درگاه ها استفاده میکنند . برای خرید ابتدا روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید .

سپس به درگاه پرداخت منتقل میشوید و پس از پرداخت به صفحه دانلود فایل ! ما در همین لحظه فایل رو به ایمیل شما هم ارسال میکنیم تا یه خرید کاملا مطمئن داشته باشید 🙂 . در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره ۰۹۱۰۳۵۳۴۶۷۷ از طریق تلگرام یا غیره تماس بگیرید .

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن