تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

نمونه سوالات نوبت اول آمار و احتمال یازدهم ریاضی -رایگان

با سلام ،بچه های ریاضی خسته نباشید . خدمت مهندسین آینده خودمون عارضم در این فایل نمونه سوالات آمار و احتمال یازدهم ریاضی را قرار دادیم تا خدمت کوچولویی به شما عزیزان کرده باشیم  .در این بخش از سایت ، یه توصیه براتون دارم شاید بد نباشه توجه کنید ،میگن روش های یادگیری به چند صورت می باشد ،اول خواندن مطالب و باز خوانی آنها و دوم برگشتن روی مطالب خوانده شده و باز یابی آنها یعنی مطالب را در ذهن خودتون جستو جو کنید تا آنچه را که آموخته اید را دسته بندی و بایگانی کنید و در مرحله سوم مقداری تست از مطالب آموخته شده بزنید و یا سوالات مربوطه را جواب دهید   که این خودش یه باز خوانی دیگری محسوب میشه  و …. در این فایل ما پانزده عدد نمونه سوال تاپ نوبت اول نود وششی براتون قرار دادیم  که نمونه ایر از آن را در زیر نمایش دادیم لطفا توجه بفرمایید :

نمونه سوالات  نوبت اول آمار و احتمال پایه یازدهم ریاضی -رایگان

نمونه سوال نوبت اول احتمال یازدهم ریاضی

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
مشاوره

وقتی به روند مطالعه دانش آموزان نگاهی بیندازیم ،می بینیم که هرچه سمت امتحانات میرویم ساعات مطالعه دانش آموزان بیشتر و بیشتر می شود پس بیایید از گزینه آزمون های صبح جمعه غیر حضوری استفاده کنیم تا ساعات مطالعه نظم بیشتری داشته باشد مثلا هفته اول با هفته سوم تا حدودی یک برنامه را دنبال کند تا ساعات مطالعه شما بالاتر برود .

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن