گام به گام فصل سوم ریاضی آمار یازدهم انسانی درس اول و دوم

با سلام به کاربران محترم . این بار گام به گام فصل سوم ریاضی و آمار پایه یازدهم انسانی درس اول و درس دوم این فصل را براتون قراردادیم . در این فصل با موضوع شاخص های آماری آشنا می شوید . این گام به گام  به تمامی فعالیت ها و کار در کلاس ها در خود کتاب پاسخ داده و تحلیل و جواب مسائل را جداگانه  کاملا پوشش داده است. ویژگی های این محصول عبارت اند از:

  • پاسخ به فعالیت های فصل سوم درس اول و درس دوم
  • پاسخ به تمرینات درس ها خیلی واضح و تمیز و پاسخ به کار درکلاس

گام به گام فصل سوم ریاضی آمار پایه یازدهم انسانی درس اول و دوم

گام ریاضی آمار 11

یک پیشنهادترجمه و حل تمرین درس دوم عربی یازدهم انسانی

و در پایان نکته ی مشاوره ای:

تمرکز بر شیوه ی مطالعه ی جدید که آن را راه حل پیشرفت در یک درس یافته اید ، تمرکز بر نقطه ی ضعف نیست . شما در مرحله ی بعدی تمرکز بر نقاط ضعف قرار دارید و در حال ساختن نقطه ی قوت جدید هستید و این یک فرایند آموزشی کم نظیر است. بهتر است همیشه ابتدا روی نقاط قوت تمرکز کنید و با الگو برداری از این ویژگی برای نقاط ضعف راهکار پیدا کرده و آن را با سخت کوشی اجرا کنید.تمرکزی که به روش های شخصی تان برای یافتن روش های درست و نادرست و بهینه کردن آنها دارید ، خود یک نقطه ی قوت بسیار مهم است .

نام مشاور : حسام زینی

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

لطفا ابتدا راهنمای خرید را بخوانید ، اگر نیاز به راهنمایی بیشتر یا مشکلی در خرید دارید لطفا از قسمت تماس باما اقدام کنید .


3000 تومان 3000 تومان

  

نمایش بیشتر

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن