هدیه

گام به گام فصل سوم ریاضی آمار یازدهم انسانی درس اول و دوم

با سلام به کاربران محترم . این بار گام به گام فصل سوم ریاضی و آمار پایه یازدهم انسانی درس اول و درس دوم این فصل را براتون قراردادیم . در این فصل با موضوع شاخص های آماری آشنا می شوید . این گام به گام  به تمامی فعالیت ها و کار در کلاس ها در خود کتاب پاسخ داده و تحلیل و جواب مسائل را جداگانه  کاملا پوشش داده است. ویژگی های این محصول عبارت اند از:

  • پاسخ به فعالیت های فصل سوم درس اول و درس دوم
  • پاسخ به تمرینات درس ها خیلی واضح و تمیز و پاسخ به کار درکلاس

گام به گام فصل سوم ریاضی آمار پایه یازدهم انسانی درس اول و دوم

گام ریاضی آمار ۱۱

یک پیشنهادترجمه و حل تمرین درس دوم عربی یازدهم انسانی

و در پایان نکته ی مشاوره ای:

تمرکز بر شیوه ی مطالعه ی جدید که آن را راه حل پیشرفت در یک درس یافته اید ، تمرکز بر نقطه ی ضعف نیست . شما در مرحله ی بعدی تمرکز بر نقاط ضعف قرار دارید و در حال ساختن نقطه ی قوت جدید هستید و این یک فرایند آموزشی کم نظیر است. بهتر است همیشه ابتدا روی نقاط قوت تمرکز کنید و با الگو برداری از این ویژگی برای نقاط ضعف راهکار پیدا کرده و آن را با سخت کوشی اجرا کنید.تمرکزی که به روش های شخصی تان برای یافتن روش های درست و نادرست و بهینه کردن آنها دارید ، خود یک نقطه ی قوت بسیار مهم است .

نام مشاور : حسام زینی

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3000 تومان

  

مشاوره

وقتی به روند مطالعه دانش آموزان نگاهی بیندازیم ،می بینیم که هرچه سمت امتحانات میرویم ساعات مطالعه دانش آموزان بیشتر و بیشتر می شود پس بیایید از گزینه آزمون های صبح جمعه غیر حضوری استفاده کنیم تا ساعات مطالعه نظم بیشتری داشته باشد مثلا هفته اول با هفته سوم تا حدودی یک برنامه را دنبال کند تا ساعات مطالعه شما بالاتر برود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن