گام به گام جغرافیاگام به گام جغرافیا یازدهم

گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها

درود به کاربران خوب انسانی وب درسی ! در این مطلب برای شما گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها رو قرار دادیم . کتاب جغرافیای یازدهم رشته انسانی یکی از کتاب های مهم این رشته هست که توی کنکور هم میاد به شما پیشنهاد میکنیم خیلی خیلی خوب این درس رو مطالعه کنین و صفحه به صفحه این کتاب را بررسی کنید !

اما شیوه خوندن دروس حفظی رو هم بزارید تا به شما توضیح دهیم . فقط کمی توضیح که نه وقت شما گرفته بشه و نه وقت ما ! دروس حفظی تحلیلی با دروس حفظی غیرتحلیلی کمی متفاوت هستند مثلا دروس منطق یا زیست شناسی رشته تجربی ها دروس تحلیلی یا به اصطلاح خودشون مفهومی هستند و خوندن این درس ها فرق میکنه !

گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها

اما جغرافیا درس مفهومی نیست و بیشتر به خاطر سپاری دقیق مطالب با شکل ها و نقشه ها اهمیت داره !پس پیشنهاد ما به شما در خوندن این درس به این شیوه هست : اول کتاب درسی رو یک بار خوب خوب رو خوانی کنید ، سپس یک آزمون از خود بگیرید و نقاط ضعف و قوت خودتون رو شناسایی کنید ، حالا به کتاب درسی برگردید و نکات مهم را در کتاب مشخص کرده و یک خلاصه نویسی مفید و مختصر برای شب آزمون و کنکور یا امتحان آماده کنید . دقت کنید که فعالیت های این درس از اهمیت زیادی برخوردار هستند و صد درصد از آنها سوال و تست مطرح خواهد شد .

پاسخ فعالیت های جغرافیای یازدهم رشته انسانی

این فایل با بررسی صفحه به صفحه کتاب جغرافیای یازدهم رشته انسانی به بررسی کامل فعالیت های این کتاب پرداخته است . به عبارت دیگر فعالیت های هر درس را همراه با پاسخ آنها شماره بندی کرده است و برای مطالعه یا به عنوان مرجع پاسخ بسیار مفید است . فایل گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی را می توانید با فرمت PDF در کامپیوتر ، لپ تاپ و تبلت یا گوشی همراه هوشمند خودتان داشته باشید . در این قسمت از مطلب چند نمونه تصویر از این گام به گام را برای شما قرار داده ایم و بعد هم میریم سراغ دانلود فایل :

اسلاید نمایش این فایل :

گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها

یازدهم - گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها

گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها

یازدهم انسانی - گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها

گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها
خرید
help webdars - گام به گام جغرافیای یازدهم رشته انسانی- پاسخ فعالیت ها

5000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن