تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

جزوه فصل دوم زیست شناسی پایه دهم

بنام هستی بخش جان ها  . با سلام مجدد به کاربران عزیز وب درس .امید واریم تونسته باشیم در راستای  آموزش و تعلیم به هموطنان کوشاخدمتی،ارائه کنیم  .با این که فصل به فصل زیست شناسی دهم را تا این مرحله از سایت براتون آماده کردیم ، در این فایل،جزوه فصل دوم زیست شناسی دهم تجربی که یکی از کارهای بسیار توپ و عالیه که از محتوای خیلی قوی برخورداره ،خدمتون معرفی میکنم . در این محصول تمامی قسمت های فصل دوم زیست شناسی دهم را جزء به جزء تشریحی باز نموده و به روشنی در تقسیم بندی مطالب شما را یاری نموده است. همانطور که میدونید فصل دوم از مهم ترین فصل های کتاب زیست شناسی دهم می باشد که مطالب بسیار زیاد و جامعی را در خودش گنجانده است . شما پزشکان آینده انشا ا…  این مطالب را به خوبی باید یاد بگیرید.  این فصل عبارت است از :

  • گفتار اول :گوارش و جذب مواد که به بخش های ۱-اجزاء سیتو پلاسم ۲-غشاء سلولی۳- روش عبور مواد از عرض غشاء و….
  • گفتار دوم :ساختار و عملکرد لوله گوارش  …
  • گفتار سوم : جذب مواد و تنظیم فعالیت دستگاه گوارش …
  • گفتار چهارم : تنوع گوارش در جانداران که به انواع سیستم های گوارشی  اشاره دارد

جزوه فصل دوم زیست شناسی دهم

این جزوه از فصل دوم میتونه شما رو در طرح نمونه سوال و جواب های متنوعی برای امتحانات راهنمایی کنه بهتر از تعریف کم کنیم و برای آشنایی شما با این محصول به چند نمونه از قسمت های این جزوه اشاره ایی داشته باشیم که در زیر این مطلب برای شما نمایش داده شده است .

جزوه فصل دوم زیست دهم

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


3000 تومان

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن