هدیه

نمونه سوالات دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ (رایگان )

نمونه سوالات دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ

نمونه سوالاتی که در فایل نمونه سوالات  دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ (رایگان)  برای شما کاربران رشته انسانی قرار دادیم ، عبارتند از نمونه سوالات درس جامعه شناسی ، فلسفه ، عربی ، زبان ، ادبیات ، روانشناسی ، علوم فنون ، ریاضی آمار ، دین و زندگی به علاوۀ تمام لغات زبان و لغت معنی فارسی یازدهم و تمام قواعد دروس کتاب عربی یازدهم  را جهت فعالیت در ایام نوروز قرا دادیم تا شما عزیزان با این محصولات آشنا شوید .در لغت نامه ها تمامی لغات کتاب ادبیات یازدهم را معنی کرده و لغات کتاب زبان انگلیسی یازدهم را یک جا آورده است و فایل عربی به تمامی قواعد درس عربی یازدهم پاسخ داده است که این محصول جامع را در فرمت زیپ دروس یازدهم انسانی به صورت یک بسته پیشنهادی رایگان  ارائه نمودیم..نمونه سوالاتی که در فایل نمونه سوالات دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ (رایگان)لغات معنی زبان و فارسی یازدهم + تمام قواعد کتاب عربی عیدانه 

 نمونه سوالات دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ (رایگان)

همه گروه‌های تحصیلی اعم از ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در کنکور سراسری باید به سوالات چهار درس عمومی یعنی: ادبیات و زبان فارسی، عربی ، دین و زندگی و زبان انگلیسی پاسخ بدن. سهم هر یک از این درس ها در کنکور ۲۵ سوال هست. یعنی شما با پاسخ درست دادن به هر تست عمومی ۴ درصد به دست میارید.                 نمونه سوالات کلیۀ دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ (رایگان)

 نمونه سوالات دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ(رایگان)

  • آزمون پیشرفت تحصیلی: عربی ،زبان ،فلسقه ،ریاضی آمار ، فنون ، روانشناسی ،فارسی ،جامعه شناسی
  • لغت نامه کتاب فارسی یازدهم
  • لغت نامۀ زبان که تمام لغات زبان یازدهم را آورده است
  • تمامی قواعد عربی یازدهم

همچنین به شما پیشنهاد میکنیم :

نمونه سوالات دروس یازدهم انسانی و لغت نامۀ(رایگان)

(رایگان)

برای این که در ایام تعطیلات مطالغات خودتون رو داشته باشید چند تا از محصولات وب درس را به شما معرفی می کنم:

گام به گام ریاضی آمار —–پاورپوینت های زبان یازدهم —— پاورپوینت های ادبیات فارسی 

دانلود نمونه سوالات دروس رشته علوم انسانی+ لغت نامه
مشاوره

درس زبان انگلیسی به خصوص لغات این درس جزو مباحث فرار هستند. حتی دبیر های زبان که هر روز در حال تدریس این درس به مخاطب های خودشون هستند هم باید مرور و تکرار داشته باشن. بنابراین اگر معانی لغات این درس پس از مدتی از یادتون رفت زیاد تعجب نکنید. شما باید سعی کنید هر روز خودتون رور با لغات انگلیسی درگیر کنید. اما توجه داشته باشید که بلد بودن لغات به تنهایی نمیتونه به شما کمک زیادی بکنه. شما باید یادبگرید که چطور  یک جمله انگلیسی رو ترجمه کنید. بهترین راهکار تست زنی در حجم زیاد هست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن