تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

جزوه و نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم + پاسخ

به نام خالق طبیعت . کتاب انسان و محیط زیست یازدهم ، کتابی است بسیار مفید و جامع که به ما اطلاعات مهمی در رابطه با زندگی دیروز ، امروز ،فردا ،میدهد آن هم اطلاعاتی که برای هر فرد لازم و ضروری میباشد.جزوه و نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم+پاسخ ، این مطالب بسیار مهم و حیاتی را در خود گنجانده است.در این فایل ، هفت درس این کتاب به صورت پرسش و پاسخ های خیلی توپ و عالی به شما ارائه شده است .مطالب این فایل به قدری اطلاعات را جالب و زیبا درس به درس در قالب سوال و جواب تنظیم نموده است که هر خواننده ای را جذب خود می کند تا این اطلاعات شیرین و مهم دنیای اطرافمان را به روشنی و دقیق با آماری  تقریبا نزدیک تا آخر مطالعه کند جزوه و نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم +پاسخ  این امکان را به ما میدهد تا آماری از شناخت آب و گونه های موجود در اطرافمان از داخل منزل گرفته تا کشور و کره زمین و همین طور خاک و تمامی محصولاتی که از نتیجه به هم پیوستن این دو عنصر حیاتی بدست می آید یعنی تمامی مواد آلی و معدنی موجود در خاک تا چگونگی مصارف آب در زمینه های مختلف !

ویژگی های این فایل عبارتند از :

  • تقسیم درس به درس سوالات و پاسخ به آنها
  • جواب های کامل دقیق و جامع
  • توصیه های زیستی در سراسر کتاب و چگونگی رفتار انسان با محیط زیست
  • تقسیم بندی مطالب فایل به صورت قابل درک و بیانی روان !

چند نمونه تصویر از این فایل ببینید و بعد هم برویم سراغ دانلود !

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


4700 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن