تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

پاسخ به فعالیت های انسان و محیط زیست یازدهم

سلام .سلامی به روشنی خورشید نورانی و منبع حیاط کشورمان ایران اسلامی . و سلام به زیبایی کوههای سر به فلک زده شمال و مرکز و به زیبایی محیط زیست ، اگه از چیزی دلخور هستید منظورم همون محیط زیست اطراف خودمون . حالا نمیگیم صددرصد ولی میتونیم تک تک مون باشناخت بهتر از منابع و معادن و داشته هایی که موجود هست . محیط زیست مون رو قویتر و زیباتر جلوه بدیم . در این فایل از سایت ما پاسخ فعالیت های انسان و محیط زیست یازدهم کل کتاب  را براتون قرار دادیم  تا آگاهی و اطلاعاتمون نسبت به کشورمون و جایی که داریم زندگی میکنیم را بالاتر ببریم .در این محصول به طور جامع و تشریحی  مطالب این کتاب حیاتی را باز  نموده است و خیلی روشن و صریح مسائل درس را بررسی و مطالع کرده در سایر قسمت ها

  • پاسخ به تک تک فعالیتها ی درس ها 
  • جزوه  و یا تشریح نمودن متن دروس  در کل کتاب  
  • آوردن تصاویر روشن و تحلیل درسها و بررسی آماری منابع و معادن 
  • آموزش رفتاری با محیط زیست و چگونگی داشت شرایطی بهتر در آینده و نگهداری منابع

پاسخ فعالیت های کتاب انسان و محیط زیست یازدهم کل دروس.

در این فایل به بهترین وجه به بررسی و پاسخ به تمامی قسمت ها  در تمامی درس ها سعی شده است . در زیر به چند نمونه از این محصول که توسط دبیران محترم تهیه و تنظیم شده است  اشاره میکنیم  .لازم به ذکر است که هیچ گونه منفعت مالی مادی به تهیه کنند گان این محصول (دبیران )تعلق نگرفته و جهت رفاه دانش آموزان و کاربران تهیه گردیده است  .

جزوه انسان ومحیط زیست 11

یک پیشنهادآموزش خط به خط شیمی یازدهم ریاضی وتجربی

انسان و محیط زیست 11

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3500 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن