گام به گام آمار و احتمال یازدهم

گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

حل تمامی فعالیت ها،کادرکلاس ها و تمرین هافصل اول آمار و احتمال یازدهم

در این مطلب از سایت وب درس حل تمرین فصل اول آمار و احتمال یازدهم را برای شما قرار داده ایم . این حل تمرین تمامی فعالیت ها ، کادرکلاس ها و تمرین های این کتاب را به طور کامل بررسی و حل کرده است . خوب است قبل از شروع توضیحات در مورد این گام به گام به مقدمه ۳ درس اول این فصل اشاره کنیم :

گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

 • [icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””]  درس اول – منطق ریاضی
  منطق ریاضی که عدهای به آن منطق نمادین نیز میگویند؛ دستور زبان ریاضی یا مطالعه ساختار جمله هایی است که در ریاضی به کار برده میشود. این شاخه از ریاضیات به بررسی دقیق استدلالها می پردازد و اعتباریک استدلال را مشخص می کند. امروزه منطق ریاضی در علوم مربوط به رایانه نیز به کار گرفته می شود. در این درس کار ما بسیار شبیه به بیان قواعد دستور زبان برای یک زبان معین است.
 • [icon name=”cubes” class=”” unprefixed_class=””]  درس دوم – مجموعه ها
  یادآوری : در سالهای قبل با مفهوم مجموعه آشنا شدهاید، برای مثال مجموعهٔ اعداد اول
  یک رقمی به صورت زیر است : A = {2,3,5,7}
  می توان این مجموعه را با نمادهای ریاضی به صورت A={x ∈ P , x < 10 } نوشت که در آن P مجموعه اعداد اول است. چون عضو ۲ متعلق به مجموعه A است، مینویسیم A = ۲، از طرفی واضح است که A ۶۶ یعنی عضو ۶ به مجموعه A تعلق ندارد.
 • [icon name=”leanpub” class=”” unprefixed_class=””]  درس سوم – قوانین و اعمال بین مجموعه ها
  در این درس می خواهیم قوانین و خواص مربوط به اعمال اجتماع و اشتراک را بررسی کنیم، شما در اعداد حقیقی و برای دو عمل جمع (+) و ضرب (×) قوانینی چون جابهجایی، شرکت پذیری و توزیع پذیری ضرب نسبت به جمع را می شناسید.

به اسلاید نمایشی این گام به گام توجه نمایید.!

گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

در این گام به گام ما تک تک تمرین ها ، فعالیت ها و کاردرکلاس های درس آمار و احتمال که یکی از دروس پایه و مهم ریاضی یازدهم است را بررسی کرده ایم و پاسخ آن هارا به طور کامل و تایپ شده برای شما آورده ایم . از همه مهم تر این گام به گام به صورت PDF می باشد و مهندسین یازدهمی می توانند از آن در موبایل ، کامپیوتر و لپ تاپ و …. همه جا از آن استفاده کنند . میتوانید چند نمونه تصویر از حل تمرین فصل اول آمار و احتمال یازدهم را مشاهده کنید :Ca3ثفصpture - گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین Ca3صفق5ص3ف5pture - گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

Capt35قضص5ure - گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین Caفض2فضف2pture - گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

 دانلود گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین
خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
help webdars - گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

3000 تومان

  

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

سخت کوشی روح واحد در جسم همه موفقیت هاست .با سخت کوشی میتوانید به یک فرصت ساز تبدیل شوید . آنچه مهم است مدیریت شما در طی این فرایند است که به روان ترین شکل ممکن با دانش و ادراک شما برای هدف واحدتان در تعامل است .

 1. سلام لطفا پاسخ فصول دیگر حسابان وآمار واحتمال و ریاضی تجربی و انسانی در این سایت قرار دهید البته بنده جهت هر چه بهتر به دانش آموزانم با اجازه ی شما آنهرا به اسلاید تبدیل می نمایم واجازه ی استفاده وتکثیر آنها را به کسی نخواهم داد
  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز

   بزودی مطالب زیادی رو در سایت قرار میدیم از جمله مطالبی که فرمودید .
   استفاده از مطالب وب درس در کلاس مشکلی ندارد اما تکثیر آن پیگیری می شود . موفق باشید 🙂 .

  1. سلام دوست عزیز مشکل از اینترنت یا مرورگر شما بوده یا اینکه دانلود منیجر تون مشکل داشته به هر حال به پشتیبانی وب درس پیام بدید از طریق تلگرام یا تماس تلفنی بگیرید حتما پیگیری خواهیم کرد : 09103534677

  1. سلام دوست عزیز . سفارش شما در وب درس ثبت شده و لینک دانلود فایل هم به ایمیل شما ارسال شده است . موفق باشید . لطفا بخش اسپم ایمیل خودتان را نیز چک کنید . اگر باز هم مشکلی وجود داشت با پشتیبانی در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن