کتاب های درسی پایه دهم

آیا کنکور دهمی ها حذف میشود ؟ حذف کنکور در سال ۹۷

مدتی است که در فضای مجازی خبر های بسیاری در مورد حذف کنکور در سال ۹۷ و آیا کنکور حذف میشود ؟ و  حذف کنکور برای پایه دهمی ها و یازدهمی ها پخش شده است . همچنین اخیرا مشاوره معاون آموزش متوسطه در سخنرانی خود اظهار کرد :

آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی درسال ۹۷ حذف و داوطلبان براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها پذیرفته می‌شوند.

وی با دادن خبر حذف کنکور در سال ۱۳۹۷ اضافه کرد : براساس مصوبه ای که توسط کارگروه کنکور صورت گرفت ، آزمون سراسری دانشگاه ها (کنکور) و مراکز آموزش عالی باید درسال ۹۷ حذف و داوطلبان براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها پذیرفته شوند که برای تحقق این مصوبه باید زیرساخت‌های لازم درکشور مهیا شود.

آیا کنکور حذف میشود ؟ آیا کنکور سال ۹۷ حذف می شود ؟

با توجه با اخباری که در حال حاضر منتشر شده باید بگوییم که بله کنکور در سال ۹۷ حذف خواهد شد . اما حذف کنکور به طور کامل صورت نخواهد گرفت . بلکه کنکور برای ۸۵ درصد از رشته ها و دانشگاه های آزاد و پیام نور و … حذف میشود ، اما برای ۱۵ درصد از رشته های مهندسی و پزشکی باقی خواهد ماند .

آیا کنکور حذف میشود ؟ حذف کنکور برای دهمی ها

درست است که بخش بیشتری از کنکور حذف خواهد شد اما رشته هایی که پرطرفدار هستند مانند مهندسی برق ، پزشکی و … باز همآزمون سراسری دارند و یک آزمون سراسری کلی برای قبولی در این رشته ها برگزار خواهد شد .

سخن نهایی سخنگوی سازمان سنجش :در پایان با اشاره به نتایج این مصوبه در سال های آینده و حذف شدن یا نشدن کنکور اظهار داشت: نتایج نهایی بستگی به تصمیم کمیته سنجش و پذیرش دارد که بعد از بررسی کامل نتایج به سازمان سنجش آموزش کشور منتقل می شود.

راه چاره چیست ؟

هم اکنون در کشور حدود ۲۰ هزار معدل ۲۰ وجود دارد ، آیا ممکن است با این حال تمامی آنها در دانشگاه های تهران تحصیل کنند ؟ مسلما خیر . پس بی شک آزمونی برگزار خواهد شد و دانش آموزانی که صلاحیت دارند به دانشگاه راه می یابند . پیشنهاد ما به شما این است که اگر دیر شروع کنید مطمئنا فرصت ورود به دانشگاه های برتر را از دست خواهید داد .

در وب درس اخیرا اقداماتی برای بهبود وضع درسی دانش آموزان در تست زنی صورت گرفته که میتوانید در دروس ریاضی و فیزیک پیشرفت شگفت انگیزی را داشته باشید ! حتی اگر از صفر شروع به درس خواندن بکنید .

 

pack riazi10 webdars.net - آیا کنکور دهمی ها حذف میشود ؟ حذف کنکور در سال ۹۷

معرفی پکیج ریاضی دهم :

این پکیج در اول هر فصل یه مقدمه کوتاه و تاریخی برای آشنایی بیشتر با اون فصل و مطالبش و داشتن یه دیدگاه متفاوت نسبت به ریاضی هست ! بعد از مقدمه میریم سراغ درس نامه کامل و جامع + نکات مهم آن فصل و همچنین برای هر نکته چند مثال خوب و ساده برای یادگیری همراه پاسخ آورده شده است .

 

Untitl webdars.net ed 1 - آیا کنکور دهمی ها حذف میشود ؟ حذف کنکور در سال ۹۷

معرفی پکیج فیزیک دهم :

خیلی از دانش آموزا دوست دارن یه درسنامه کامل و جامع برای آموزش فیزیک دهم داشته باشن که بعد از خوندن اون درسنامه بتونن برن سراغ تست زنی ! و همزمان بتونن به مطالب کتاب هم مسلط بشن ! طوری که نیاز به وقت گذاشتن روی کتاب نداشته باشن .  استارت فیزیک دهم برای کنکور رو از الان بزنید ?

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
 1. عمرا زیر بار نمیریم میریم خارج شده واسه کشور اجنبی تحصیل می کنیمو سود می رسونیم اما زیر بار زورگویی شماهام نمیریم . شماهام انفدر کنکور برگزار کنید تا حالتون جا بیاد . روزی میرسه از دست شماها جمعیت ایران از هشتاد میلیون نفر می رسه به هشتاد نفر و اون موقعس که متوجه میشید چه گندی زدید به امید اون روز که همه در کشورای غربی خوشبختیم

 2. نگا ما نظام جدیدا موندیم درس بخونیم یا نه نخونیم برای کنکور….آقا این تابستونی که سه ماهه رو واسه خوندن درسا صرف کنیم یا نه؟؟؟؟تو سه ماه من میتونم خیلی کارای مفیدتر از خوندن درس برای کنکور انجام بدم…اینا ما رو به بازی گرفتن!!!!یعنی چی برای زدن دوتا تست یه سال وقت بزاریم؟؟؟واقعا منصفانس؟؟؟کجای دنیا اینجوره؟؟درس خوندنا با عرض معذرت تخمی و بی ارزش شدن…یه عده هم خوب با کنکور بیزینس میکنن مثل قلمچی..اونی که میتونی دوت تست بیشتر بزنه اسمش میشه نخبه…چه وضعشه؟؟؟

  1. حذف کنکور 98

   درود دوست عزیز
   به هر حال باید بخونید و به احتمال 70 درصد کنکور برگزار خواهد شد و اگه برگزار نشه شاید اسمش تغییر کنه !

 3. تو شرایطی که الان هست اگه کنکور حذف شه وضعیت بد تر میشه!!!
  چون یا شرط معدل میذارن (که پارتی بازی به اوج خودش می رسه)
  یا اینکه دانشگاه های سراسری آزمون ورودی میگیرن (که به جا یه آزمون باید کللللی آزمون بدیم!!!! )
  پس برید دعا کنید حذف نشه.!!!
  درضمن یکی دو سال درس بخونید وقتتونو تلف نکردین…
  چون اگه این سال ها رو نخونید مث چی… میرید دانشگاه…
  از اون طرف بهتون انقدر فشار میاد که به کاش درس میخوندم میفتید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن