تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

آیا کنکور دهمی ها حذف میشود ؟ حذف کنکور در سال 97

مدتی است که در فضای مجازی خبر های بسیاری در مورد حذف کنکور در سال 97 و آیا کنکور حذف میشود ؟ و  حذف کنکور برای پایه دهمی ها و یازدهمی ها پخش شده است . همچنین اخیرا مشاوره معاون آموزش متوسطه در سخنرانی خود اظهار کرد :

آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی درسال ۹۷ حذف و داوطلبان براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها پذیرفته می‌شوند.

وی با دادن خبر حذف کنکور در سال 1397 اضافه کرد : براساس مصوبه ای که توسط کارگروه کنکور صورت گرفت ، آزمون سراسری دانشگاه ها (کنکور) و مراکز آموزش عالی باید درسال 97 حذف و داوطلبان براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها پذیرفته شوند که برای تحقق این مصوبه باید زیرساخت‌های لازم درکشور مهیا شود.

آیا کنکور حذف میشود ؟ آیا کنکور سال 97 حذف می شود ؟

با توجه با اخباری که در حال حاضر منتشر شده باید بگوییم که بله کنکور در سال 97 حذف خواهد شد . اما حذف کنکور به طور کامل صورت نخواهد گرفت . بلکه کنکور برای 85 درصد از رشته ها و دانشگاه های آزاد و پیام نور و … حذف میشود ، اما برای 15 درصد از رشته های مهندسی و پزشکی باقی خواهد ماند .

آیا کنکور حذف میشود ؟ حذف کنکور برای دهمی ها

درست است که بخش بیشتری از کنکور حذف خواهد شد اما رشته هایی که پرطرفدار هستند مانند مهندسی برق ، پزشکی و … باز همآزمون سراسری دارند و یک آزمون سراسری کلی برای قبولی در این رشته ها برگزار خواهد شد .

سخن نهایی سخنگوی سازمان سنجش :در پایان با اشاره به نتایج این مصوبه در سال های آینده و حذف شدن یا نشدن کنکور اظهار داشت: نتایج نهایی بستگی به تصمیم کمیته سنجش و پذیرش دارد که بعد از بررسی کامل نتایج به سازمان سنجش آموزش کشور منتقل می شود.

راه چاره چیست ؟

هم اکنون در کشور حدود 20 هزار معدل 20 وجود دارد ، آیا ممکن است با این حال تمامی آنها در دانشگاه های تهران تحصیل کنند ؟ مسلما خیر . پس بی شک آزمونی برگزار خواهد شد و دانش آموزانی که صلاحیت دارند به دانشگاه راه می یابند . پیشنهاد ما به شما این است که اگر دیر شروع کنید مطمئنا فرصت ورود به دانشگاه های برتر را از دست خواهید داد .

در وب درس اخیرا اقداماتی برای بهبود وضع درسی دانش آموزان در تست زنی صورت گرفته که میتوانید در دروس ریاضی و فیزیک پیشرفت شگفت انگیزی را داشته باشید ! حتی اگر از صفر شروع به درس خواندن بکنید .

 

معرفی پکیج ریاضی دهم :

این پکیج در اول هر فصل یه مقدمه کوتاه و تاریخی برای آشنایی بیشتر با اون فصل و مطالبش و داشتن یه دیدگاه متفاوت نسبت به ریاضی هست ! بعد از مقدمه میریم سراغ درس نامه کامل و جامع + نکات مهم آن فصل و همچنین برای هر نکته چند مثال خوب و ساده برای یادگیری همراه پاسخ آورده شده است .

 

معرفی پکیج فیزیک دهم :

خیلی از دانش آموزا دوست دارن یه درسنامه کامل و جامع برای آموزش فیزیک دهم داشته باشن که بعد از خوندن اون درسنامه بتونن برن سراغ تست زنی ! و همزمان بتونن به مطالب کتاب هم مسلط بشن ! طوری که نیاز به وقت گذاشتن روی کتاب نداشته باشن .  استارت فیزیک دهم برای کنکور رو از الان بزنید ?

 

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

1 thought on “آیا کنکور دهمی ها حذف میشود ؟ حذف کنکور در سال 97”

  1. عمرا زیر بار نمیریم میریم خارج شده واسه کشور اجنبی تحصیل می کنیمو سود می رسونیم اما زیر بار زورگویی شماهام نمیریم . شماهام انفدر کنکور برگزار کنید تا حالتون جا بیاد . روزی میرسه از دست شماها جمعیت ایران از هشتاد میلیون نفر می رسه به هشتاد نفر و اون موقعس که متوجه میشید چه گندی زدید به امید اون روز که همه در کشورای غربی خوشبختیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن