تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

جزوه و نمونه سوالات آمادگی دفاعی پایه دهم

سلام .یه خبر خوب به بچه های پایه دهم بدم ، محصول این سری از سایت وب درس جزوه و نمونه سوالات آمادگی دفاعی  پایه دهم حاضر شد .در این فایل که تمام کتاب آمادگی دفاعی دهم را در بر داره ، همانطور که در این درس میآموزین چگونه و به چه مسائلی در مملکت اسلامی مان باید توجه نمود و هوشیاری خودمان را نسبت به مسائل و منابع اطلاعاتی باید بالا ببریم تا بتوانیم کشوری سر بلند و پیشرو در مسائل استراتژیکی و داخلی پر قدرت و توانا داشته باشیم ،به چنین اطلاعاتی نیازمندیم .اگه خوب توجه کنید این درس در زندگی فردی و یا اجتماعی ما خیلی خیلی بیشتر از دیگر دروس به دردمون میخوره ،اینکه چگونه در مواقع آتش سوزی یا زلزله چگونه عمل کنیم تا کمتر آسیب ببینیم و یا چگونه می شود به یک فرد مصدوم کمک رسانی کنیم و…..

  • باز نمودن مسائل درسها و توضیح بر بیانی روشن
  • برسی تک تک درسها بطور جامع و تشریحی با بینشی بالا
  • روشن نمودن اهداف و تکالیف فردی و اجتماعی در شرایط گوناگون
  • بالا بردن اطلاعات سیاسی اجتماعی و شکافتن مسائل دیروز و درس گرفتن امروز
  • مطالعه ی هشت سال دفاع مقدس و چگونگی بزرگ داشت آن همه رشادت های جوانان و شهدای عزیزمان

جزوه و نمونه سوالات آمادگی دفاعی پایه دهم

خلاصه  کل کتاب آمادگی دفاعی پایه دهم که محصولی جامع و عالی برای بچه های امروز تا با مطالعه این محصول به رشد و آگاهی بلاتری دست پیدا کنند .در زیر این مطلب  چند تا نمونه از این محصول جامع و نامبر وان رو جهت روشن نمودن فایل قرار دادیم .توجه بفرمایید :

جزوه آمادگی دفاعی دهم
جزوه آمادگی دفاعی دهم

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن