هدیه

نمونه سوالات و پاسخ دروس رشتۀ ریاضی پایه یازدهم- رایگان

سلام با فرا رسیدن سال جدید ۱۳۹۷ که انشاالله برای همه سال پر برکت و سلامتی و رشد متعالی باشد ،وب درس برای بچه های ریاضی یک پکیج هشت محصولی به نام پکیج نمونه سوالات و پاسخ دروس رشتۀ ریاضی پایه یازدهم– رایگان شامل نمونه سوالات و پاسخ  چند درس رشته ریاضی پایه یازدهم به ترتیب نام ۱-حسابان ۲- هندسه ۳-فیزیک ۴- ریاضی ۲ …۵-آمار و احتمال ۶-لغت معنی  ادبیات فارسی یازدهم ۷- لغات کتاب زبان انگلیسی ۸- محاسبات آسان ریاضیات که این محصولی جامع و پر محتوا میباشد را در این فایل گردآوری نمودیم و عیدانه تقدیم شما عزیزان به رایگان قرار دادیم.

مطلب پیشنهادی : پکیج آموزش ریاضی پایه دهم | سطح مقدماتی تا متوسط

بهعلاوه  برنامۀ مطالعاتی تعطیلات نوروزی با تنظیم دکتر آرامفر که میتواندجهت تعطیلات نوروز برای شما دانش آموزان بسیار کاربردی و مفید باشد .برای دروس اختصاصی (محاسباتی) علاوه بر خلاصه هایی که تهیه کرده‌اید تست های آزمون‌های آزمایشی و هم‌چنین تست‌هایی که قبلاً علامت دار کرده‌اید را بررسی کنید. بهترین منبع تست زنی که تست های کنکورهای سال های گذشته است و در الویت ماست و بهتر است کمتر به سراغ تست های تالیفی بروید. برای دروس عمومی نیز در کنار مطالعه مباحث دروس زدن تست های کنکورهای سال های گذشته را به صورت مجموعه‌ای توصیه می کنیم. به عنوان مثال در برنامه خود یادداشت کنید که قرار است فلان روز دروس عمومی کنکور تجربی سال ۹۳ را پاسخ دهید. حتما و حتما در بررسی این تست های مجموعه‌ای برای دروس عمومی زمان را مدنظر داشته باشید و از مطالعه پاسخ نامه تشریحی به هیچ وجه غافل نشوید.

نمونه سوال و پاسخ دروس حسابان و هندسه و ریاضی ۲ و آمار احتمال و فیزیک (questions & answers)

به طور کلی اگر دروس را به دو دسته دروس اختصاصی و عمومی تقسیم کنیم توصیه ما بر این است که برای دروسی مثل ریاضی و فیزیک و شیمی به تست زنی بپردازید و در صورتی که در هر مبحثی از این دروس دچار مشکل شدید به خلاصه هایتان مراجعه کنید. برای دروس عمومی و هم‌چنین دروسی مثل زیست شناسی که جنبه مطالعاتی دارند مرور مباحث را توصیه می کنیم. مطمئن باشید تست زنی برای دروس اختصاصی در کنار مطالعه دروس عمومی یک برنامه ایده آل برای کنکور در ایام عید خواهد بود.

پکیج نمونه سوالات و پاسخ  دروس رشتۀ ریاضی پایه یازدهم- رایگان
پکیج نمونه سوالات و پاسخ دروس رشتۀ ریاضی پایه یازدهم- رایگان

شما می توانید از پاورپوینت های فیزیک وب درس و گام به گام آمار احتمال ما دیدن کنید.

دانلود نمونه سوالات و پاسخ دروس رشتۀ ریاضی پایه یازدهم

 

مشاوره

این مقاله نگاهی به برنامه مناسب برای مطالعه ایام عید داشتیم. تعطیلات عید در بهترین حالت ممکن بین ۱۵ تا ۱۷ روز است که با توجه به تعطیلی مدارس و اینکه کل زمان تان را می‌توانید صرف مطالعه کنید فرصت بسیار مناسبی برای پیشرفت چشم گیر در کنکور سراسری است. کم نبوده‌اند داوطلبانی که با شروع تعطیلات عید مطالعه خود را متحول کردند و با پیشرفتی که داشتند نتیجه‌ای بسیار عالی در کنکور کسب کردند. برای خود روشن کنید که قرار نیست کل مباحث را مطالعه کنید بلکه در این ایام تعطیلی بنا داریم یک سری مباحث خاص را مرور کنیم و نقاط قوت خود را تقویت کنیم تا در ادامه مسیر بتوانیم با دید بهتری حرکت کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن