هدیه

پاورپینت درس سوم عربی پایه دهم تجربی و ریاضی

پاورپینت درس سوم عربی دهم پایه  تجربی و ریاضی

با سلام پاورپینت درس سوم عربی دهم پایه  تجربی و ریاضی ،  ترجمه و معنی درس سوم عربی دهم با فرمت پاورپینت در این فایل از وب درس به توضیح درس سوم عربی دهم تجربی و ریاضی می پردازیم . این درس با عنوان باران ماهی یکی از دروس جذاب و پر محتوا با پیام آسمانی است .در این درس آمده است ،به قدرت خداوند متعال طوفانی از اقیانوس مشتی از ماهی را بر میگیرد و در سرزمینی به نام هندوراس در آمریکای مرکزی روی سر این شهر خالی میکند که مردم این شهر این روز را جشن میگیرند .داستان این درس چون جالب بود خواستم در اینجا برای تنوع باز کرده باشم .

بر گردیم به موضوع خودمون !پاورپینت درس سوم عربی پایه  دهم تجربی و ریاضی یکی دیگر از محصولاتی می باشد که بسیار پر بار است . تمامی درس را از ترجمه تا پاسخ تمرینات و بررسی قواعد درس  و لغت معنی را پوشش داده است . علاوه بر این جهت فعالیت بیشتر قسمتی از این فایل فراتر از درس نیز رفته است و جهت بیشتر بدانید مطالبی آورده است .  برای مطالعات نوروزی این فایل ها را پیشنهاد میکنیم .از درس فیزیک دانلود جزوه ی فصل اول فیزیک دهم وپاورپوینت فصل چهارم فیزیک دهم | تجربی و ریاضی ادبیات گام به گام ادبیات فارسی پایه دهم ریاضی و تجربی شیمیگام به گام شیمی دهم – پاسخ سوالات کل کتاب  را امتحانم کنید .

پاورپوینت درس سوم عربی پایه  دهم تجربی و ریاضی

  1. ترجمه و معنی درس سوم عربی دهم
  2. بررسی قواعد درس سوم به طور کامل
  3. فراتر از درس برای مطالعه بیشتر
  4.  بررسی لغات درس سوم عربی دهم تجربی و ریاضی در فرمت پاورپیینت

.پاورپینت درس سوم عربی پایه  دهم تجربی و ریاضی ،  ترجمه و معنی درس سوم عربی دهم با فرمت پاورپینت

پاورپوینت درس سوم عربی پایه دهم تجربی و ریاضی ،  ترجمه و معنی درس سوم عربی دهم با فرمت پاورپینت

.پاورپینت درس سوم عربی دهم تجربی و ریاضی ،  ترجمه و معنی درس سوم عربی دهم با فرمت پاورپینت

مشکل اساسی بعضی از بچه ها  این هست که نمیتونن متن رو به خوبی برای خودشون ترجمه کنند. برای ترجمه درست و اصولی یک متن عربی باید تسلط نسبتا خوبی روی لغات داشته باشید، در کنار سواد لغوی و معنایی ، باید سرعت خوبی در خوندن این متن ها داشته باشید. سرعت بالا در مطالعه متن های  زبان عربی  با تمرین و تکرار زیاد به دست میاد. شما باید از همین حالا به خودتون قول بدید که هفته ای چندتا  متن برای هر کدوم از این درس ها تمرین کنید. مطمئن باشید شماجزءافرادی نیستید که از مواجهه شدن با متن های طولانی ترس دارید، بنابراین روحیه خودتون رو از دست ندید و با مسائل برجسته ای که سر راهتون قرار می گیرد دست و پنجه نرم کنید  واز سد چنین مواردی بگذرید .

راستی بهتون پیشنهاد میکنم حتما از گام به گام شیمی یازدهم هم دیدن کنید و اگه خوشتون اومد تهیه کنید !!

پاورپوینت درس سوم عربی پایه دهم تجربی و ریاضی 

پاورپوینت درس سوم عربی پایه دهم تجربی و ریاضی

از سری محصولات و پاورپینت ها هم از کارهای نمونه و خوب است که به دانش آموزان عزیز توصیه می شود .

خرید پاورپوینت قیمت۲۵۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2500 تومان

 

 

مشاوره

برای حل تست به شیوه آموزشی زمان رو در نظر نگیر و سعی کن سوالات را پاسخ بدی در صورتیکه نتونستی پاسخ سوال رو پیدا کنی اول به جزوه و کتاب درسی خودت و در نهایت به پاسخ نامه مراجعه کن و همچنین اگر تست نکته جدیدی داشت اون رو به خلاصه‌هات اضافه کن. وقتی که نتونستی سوالی رو جواب بدی نگران نباش، چرا که این مرحله از تست زنی صرفا برای یادگیری تو هست. هر چه می توانید تست های گوناگون تهیه و تجربه کنید تا سزعت عمل و واژه پردازی تان قویتر شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن