هدیه

پاورپوینت دین و زندگی یازدهم درس۱ و ۲ و ۳ و ۷ به همراه نمونه سوالات مهم

با سلام به دانش آموزان و دبیران محترم . در این فایل از وب درس پاورپوینت دین و زندگی یازدهم  چهار  درس اول و دوم و سوم  و هفتم به همراه نمونه سوالات مهم کنکوری و نکات مهم چهار  درس  را قراردادیم .که در درس اول با عنوان هدایت الهی دارای نکات بسیار زیادی است که می تواند در امتحانات و در کنکور مطالب مفیدی را در اختیار شما بگذارد .نحوۀ مطالعۀ این پاورپوینت بسیار خاص و با برنامه تهیه شده یعنی بعد از این که شما درس و یا جزوۀ درس را در این قالب مطالعه کردید ،به سراغ نمونه سوالات که با دقت زیاد از متن دروس هستند میروید . نمونه سوالاتی که در کنکور درصد بسیاری بالایی از نظر مطرح شدن  دارد .

و همانطور که می دانید درس دین و زندگی ضریب سه در کنکور را دارا می باشد و مطالعۀ آن بسیار ضروریست . درس دوم با عنوان تداوم  هدایت  که به راه و روش های دین اشاره دارد و درس سوم با عنوان معجزۀ جاویدان ، که اشاره به آخرین پیامبر خداوند ،یعنی آقا رسول الله و نبوت ایشان از جانب خداوند متعال و سیره و منش نبوی را مورد بررسی قرار می دهد . از مهمترین کشفیات نجومی که در این بحث آورده شده است انبساط جهان آفرینش و آسمان زیبای برافراشته می باشد  برای نمونه در زیر این مطلب صفحاتی از این کار را نمایش دادیم . لطفا توجه بفرمایید تا برای دانلود شناخت بیشتری داشته باشید .

  • محتوای این فایل عبارتند از  : درس اول به همراه جزوۀ درس و نکات مهم درس .سوالات چهار گزینه ای ، تشریحی
  • درس دوم با جزوۀ درسی و نمونه سوالات همه کنکوری ، چهار گزینه ای و تشریحی که با ططرح ابن نمونه سوالات آشنا می شوید
  • درس سوم هم به مانند درس اول و دوم
  • درس هفتم هم به طبع مانند سه درس اول و دوم و سوم  به همین صورت پرداخته شده است

پاورپوینت دین و زندگی یازدهم چهار  درس اول و دوم و سوم  و  هفتم .با نکات مهم و نمونه سوالات کنکوری 

به نمونه تصاویر این محصول توجه نمایید :

پاورپوینت دین و زندگی یازدهم

پاورپوینت دین و زندگی یازدهم

پاورپوینت دین و زندگی یازدهم

 

پاورپوینت دین و زندگی یازدهم

خرید پی دی اف قیمت ۵۰۰۰ومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

 

 

مشاوره

باور داشتن به هوش خود باعث افزایش آن می شود ، در مقابل همان گونه که نا امیدی باعث عقب ماندگی و دپرس  می شود . پس به خودتان اعتماد داشته باشید و بدانید که عملکردتان عالی خواهد بود و شما توانایی انجام هر کار مشکلی را دارید .پس با اراده و مصمم پیش بروید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن