هدیه

پاورپوینت ادبیات فارسی یازدهم درس دوازدهم

پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

با سلام به دوست داران دنیای شیرین ادبیات فارسی . بعد این همه درس خوندن و تلاش مخصوصا خوبه که با یکی از اشعار شاهنامۀ فردوسی خستگی خودتونو در بیارید ،و لذتی از اشعار فارسی ناب کشور عزیزمون رو نوش کنید،در این فایل از مجموعه محصولات وب درس : پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی پایه یازدهم را برای شما عزیزان پر تلاش قرار دادیم. پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی پایه یازدهم با عنوان کاوۀ دادخواه یا همون نام معروف کاوۀ آهنگر یکی دیگر از شیرین ترین اشعار فردوسی عزیز شاعر بنام کشور می باشد که داستان آن را شاید بارها شنیده و یا خوانده اید . که این داستان را در قالب درسی در کتاب  ادبیات فارسی یازدهم آورده اند وما آن را در فرمت پاورپوینت در اختیار شما دانش آموزان ودبیران گرامی قرار دادیم .این محصول با دقت در طراحی و آوردن مطالب مفید و ضروری از جمله مطالب کنکوری و مفاهیم درسی و یا حتی فراتر از درس تهیه و تنظیم شده است که امیدواریم پاسخ گوی نیاز کاربران باشد .جهت آشنایی شما با این محصول در این مطلب نمونه هایی برای مثال قرار دادیم تا در خرید این فایل و دانلود آن راحت تر و با بینش تصمیم بگیرید .

پاورپوینت درس دوازدهم ادبیات فارسی یازدهم

  • پوشش تمام درس و ابیات شعر مذکور
  • بررسی مفاهیم درسی و لغات
  • بررسی قلمروها
  • قابل ویرایش

با کیفیتی بالا این فایل تهیه و تنظیم شده است  .به نمونه مثال ها توجه بفرمائید .

درس دوازدهم فارسی یازدهم تجربی
خرید پاورپوینت قیمت۳۰۰۰تومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3000 تومان

 

 

مشاوره

برای خود یک هدف گذاری کنید و با توجه به آن هدف پله هایی را که باید طیکنید را مشخص کنید . با برنامه پیش بردن می تواند انسان را زودتر و روشنتر به اهدافش نزدیک کند . در همین مسیر با انرژی و پشت کار ادامه دهید تا یکی یکی به اهدافتان انشاالله برسید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن