تعداد صفحات محصول :22
قیمت خرید محصول :رایگان
فرمت فایل محصول :پاورپوینت قابل ویرایش
پایه تحصیلی مرتبط :یازدهم
درس یا دروس فایل :دین و زندگی

پاورپوینت درس هشتم دین و زندگی یازدهم |رایگان

سلام امروز برای شما کاربران وب درس پاورپوینت درس هشتم دین و زندگی یازدهم را آماده کردیم.این پاورپوینت علاوه بر پوشش دادن کامل درس به بخش های مختلف درس هشتم دین و زندگی یازدهم مانند

  • بررسی
  • تطبیق
  • مقایسه
  • پیام آیات
  • و …

پاسخ داده است و شما دانش آموزان و دبیران گرامی می توانید از آن جهت مطالعه و آموزش استفاده کنید.

نکته ای که قول داده بودم  در رابطه با مطالعه ی درس دین و زندگی خدمتتان عرض کنم یافتن پیوند میان آیات و بخش های متن درس است .اگر متن دروس دینی و آیات را مطالعه و مو شکافی کرده باشید متوجه خواهید شد که میان هر کدام از آیات آورده شد در درس مربوطه و بخش هایی از متن درس کاملا ارتباط و پیوند وجود دارد و گاهی با تفسیر و مطالعه ی پیام آیات می توانید به هدف از آن قسمت از متن درس پی ببرید . با استفاده از این شیوه سوالات چهارگزینه ای بسیار زیادی قابل طرح است اگرچه با کاهش تعداد آیات در کتاب دین و زندگی پایه ی یازدهم نسبت به سوم دبیرستان طبیعتا این سبک از سوالات هم در کنکور سراسری کمتر دیده خواهد شد .

 

دانلود از لینک زیر :

Download پاورپوینت درس هشتم دین و زندگی یازدهم

 

مشاوره

اگر شما ساعت مطالعه خوبی دارید و پرداختن به نقاط قوت فرصتی برای نقاط ضعف نمی گذارد نشان از این دارد که نقاط قوت شما بیش از نقاط ضعف شما است و توجه به همین نقاط قوت موجب موفقیت شما خواهد شد ، اما شما می توانید با تنظیم برنامه ی مطالعه ی هفتگی در هفته به یک یا دو مبحث از مباحثی که ضعف دارید ترجیحا در روز های تعطیل و فرصت مطالعه بیشتر است بپردازید تا این مباحث هم به نقاط قوت شما تبدیل شوند .

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن