پاورپوینت زبان یازدهم

پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم

پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی یازدهم از سری پاورپوینت های کتاب زبان یازدهم یک محصول کمک آموزشی جامع است. این پاورپوینت به سبک چندرسانه ای به آموزش تمامی قسمت های کتاب اعم از مکالمه (conversation) و لغات (vocabularies) و خواندن متن ها  (Reading) و قواعد (Grammar) و درک مطلب (Comprehension) و … به صورت کامل همراه با ترجمه قسمت های مهم کتاب پرداخته است . همچنین این پاورپوینت لیست کاملی از لغت های مهم درس سوم زبان انگلیسی یازدهم را ارائه کرده است .

پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم

بخش های پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی یازدهم

  • ۱  – معرفی درس و لغت های اولیه

در این قسمت از اسلاید درس سوم زبان یازدهم بخش Get Ready مربوط به کتاب پوشش داده شده است . همچنین لیست کاملی از لغات در ابتدای درس برای آشنایی بیشتر دانش آموزان و توانایی خواندن متون ارائه شده است .

  • ۲ – مکالمه ابتدای درس همراه با ترجمه کامل و روان

در این بخش هر بند مکالمه به طور جداگانه در پاورپوینت درس سوم زبان انگلیسی یازدهم مورد بررسی قرار گرفته و ترجمه کامل و روان توسط مهندس یوسفی برای شما تهیه گردیده است .

  • ۳ – بررسی متن درس (Reading) و درک مطلب

این قسمت را مشابه مکالمه به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم و ترجمه کامل و روانی از آن ارائه شده است .

  • ۴ – بررسی تمامی لغات جدید درس به همراه ترجمه انگلیسی و مثال های متعدد برای یادگیری بیشتر

همچنین این قسمت شامل تلفظ متنی هر لغت می باشد .

  • ۵ – گرامر

قواعد درس به طور کامل و با ارائه تعداد زیادی مثال همراه با تصاویر مرتبط و جذاب و درسنامه آورده شده است . مطالعه مثال های این قسمت موجب می شود که قواعد این درس در ضمیر نا خودآگاه شما تحکیم شود .

  • ۶ – معرفی کلی موضوع درس

در قسمت آخر پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم موضوع درس یعنی Art and Culture همراه با تکرار بیشتر لغات و مثال ها برای درک بیشتر آورده شده است .

نمونه تصاویر : به این فیلم از پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم توجه فرمایید.

پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم

 

lesson 3 2 webdars.net  - پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم

  پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم lesson 3 webdars.net2  - پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم

چرا پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم ؟

در پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم تمامی بخش های مهم این درس را پوشش داده ایم و سعی کرده ایم تمامی نکات مهم و ترجمه های قسمت های خواندنی این در را استخراج کنیم و برای شما در یک فایل آموزش قابل درک کنیم . یعنی شما با استفاده از این پاورپوینت هم درس را سریع تر یاد میگیرید و هم میتوانید به تسلط بالایی در لغات و ترجمه ها برسید .

خرید و دانلود پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم | Art and culture
خرید و دانلود
help webdars - پاورپوینت درس سوم زبان یازدهم

5000 تومان

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

فرایند خرید از وب درس به صورت آنلاین و تضمین شده توسط شرکت پرداخت آنلاین با مجوز رسمی است . همچنین این شرکت با بانک های سامان ، ملت و سایر درگاه ها قرارداد دارد ! امروزه اکثر فروشگاه های اینترنتی از این درگاه ها استفاده میکنند . برای خرید ابتدا روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید . سپس در قسمت اول نام و نام خانوادگی و در قسمت دوم ایمیل خود را برای پیگیری های آتی وارد نمایید ( اگر ایمیل ندارید میتوانید ایمیل info@webdars.net را وارد نمایید ) .

سپس به درگاه پرداخت منتقل میشوید و پس از پرداخت به صفحه دانلود فایل ! ما در همین لحظه فایل رو به ایمیل شما هم ارسال میکنیم تا یه خرید کاملا مطمئن داشته باشید 🙂 . در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره ۰۹۱۰۳۵۳۴۶۷۷ از طریق تلگرام یا غیره تماس بگیرید .

  

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

همیشه ما با یک دل شوره و یا نگرانی از آینده کارهایمان را انجام میدهیم ،به خوبی همه میدانیم که نگرانی و استرس هم چهره ی انسان را خراب می کند و هم در پی آن بیماریست و جز این که انرژی را کم کند هیچ نتیجه ایی ندارد . بیایید از این پس این نگرانی را  به خوش بینی و سخت کوشی برای نیل به اهداف مورد نظر  تبدیل کنیم ،  چرا که آینده در انتظار توست و باید خودت را برای آن زمان جوان و پر انرژی حفظ کنی .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب درس
بستن