پاورپوینت زبان دوازدهم

پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

سلام ! محصولی که قرار هست به شما معرفی کنیم  اسمش پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم با عنوان !LOOK IT UP است . این پاورپوینت در درجه ی اول حاوی ترجمه ی بسیار روانی از تمامی متن های درس دوم زبان دوازدهم است و ترجمه ی همه بخش ها اعم از  Conversation ، Read and Practice ، Reading comprehension متن های بخش Grammar و … را دارا می باشد . علاوه بر آن در بسیاری از قسمت های درس نیز سوالاتی وجود دارد که دانش آموزان و دبیران گرامی میتوانند پاسخ آنها را در پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم بیابند . دیگر ویژگی مثبت این پاورپوینت آموزش واژگان جدید (New words & Expressions ) با استفاده از لغات مترادف ، بهره گیری از مثال های متنوع متناسب با هر واژه است .

پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم با عنوان !LOOK IT UP

برای آشنایی بیشتر با چگونگی طراحی این پاورپوینت به نمونه تصاویری که در ادامه آورده شده است توجه فرمایید :

1 - پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

2 - پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

3 - پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

5 - پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

6 - پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

 

کسانی که پاورپوینت درس اول زبان انگلیسی دوازدهم را تهیه کردند از کیفیت آن بسیار راضی بودند ، ما به شما قول میدهیم که پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم هم با همان کیفیت ساخته شده است . 

اما  پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم برای چه کسانی مناسب است ؟

  • اگر دانش آموز هستید می توانید برای برای مطالعه درس و یادگیری ترجمه و معنا و مفهوم لغات استفاده کنید . یا به عنوان فعالیت خارج از کلاس آن را به دبیر خود ارایه دهید و از نمره مثبت لذت ببرید !!
  • اگر دبیر هستید این پاورپوینت بهترین گزینه برای استفاده جهت تدریس در کلاس است ! پاورپوینت مناسب جهت ارایه در یک سمینار باید دارای ویژگی های خاص و استانداردی باشد که حواس بیننده را پرت نکند و توجه او را به اصل موضوع جلب کند . پس با  پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم درگیر حواشی نخواهید شد .

به فیلم تهیه شده از این محصول توجه کنید و تا با اطمینان کامل و بدون ابهام آن را خریداری کنید :

دانلود پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

در ضمن تمامی ترجمه هایی که در این محصول وجود دارد قابل ویرایش بوده و میتوانید به دلخواه خودتان آن ها را تغییر دهید . لازم به ذکر است که این پاورپوینت ۵۵ صفحه دارد .

خرید و دانلود
help webdars - پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی دوازدهم

7000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن