پاورپوینت جغرافیا دهم

پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس

ده درس کل کتاب

با  عرض سلام و خسته نباشید ! در این فایل از سایت وب درس ما پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس را که محصولی جامع و کامل از درس اول تا دهم جغرافیای پایۀ دهم  می باشد و از زحمات استاد ارجمند جناب یوسفی  دبیر جغرافیا را قرار داده ایم . پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس را پوشش می دهد . ا عنوان درس اول جغرافیا علمی برای زندگی بهتر است و  درس دوم  روش مطالعۀ جغرافیا نام دارد . درس سوم با عنوان جمعیت جغرافیای ایران و به علاوۀ درس چهارم با عنوان ناهمواری های ایران و درس پنجم با عنوان آب وهوای ایران و… تا درس دهم یعنی کل کتاب جغرافیای دهم را در قالب پاورپوینت برای شما کاربران گرامی با قیمتی بسیار مناسب قرار دادیم .

پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس

این محصول با کیفیت بالا و قابل ویرایش جهت رفاه حال شما تهیه و تنظیم شده است تا به هر گونه چه از لحاظ فونت و یا تصاویر که می خواهید در اختیار دبیران و دانش آموزان داشته باشید .سایر قسمت های درس اول تا دهم  را در این محصول پوشش داده است از مقدمه تا سوالات درس ها  امید واریم جواب گوی نیاز شما به این درس باشد .

نمایش اسلاید این فایل:

 

برای نمونه از این محصول در این مطلب چند صفحه از کار را بعنوان مثال و جهت اطلاع و تصمیم برای دانلود و خرید قرار دادیم در زیر این مطلب توجه بفرمائید .

پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس

Capture 2 - پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس

پاورپوینت های دروس  جغرافیای  پایۀ دهم کل کتاب  کلیۀ رشته ها

پایه دهم - پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس

پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس

پاورپوینت های دروس  جغرافیای  پایۀ دهم کل کتاب  کلیۀ رشته ها
خرید
help webdars - پاورپوینت جغرافیا پایۀ دهم تمامی دروس

7000 تومان

 

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

راه های تقویت مغز .تفکر مثبت را سر لوحۀ خود قرار دهید .اعتماد به نفس داشته باشید .از شکست خوردن نترسید .چیز هایی را که به شما انگیزه میدهد را بشناسید .نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن