تعداد صفحات محصول : 14
قیمت خرید محصول : 2500 تومان
فرمت فایل محصول : پاورپوینت قابل ویرایش
پایه تحصیلی مرتبط : یازدهم
درس یا دروس فایل : ادبیات فارسی شعر سپیده می اید و فصل عاشقی

پاورپوینت درس یازدهم ادبیات فارسی پایۀ یازدهم

سپیده می آید + فصل عاشقی .

خلاصه مطلب

در قسمت دوم درس یازدهم ادبیات فارسی پایۀ یازدهم که با  عنوان شعر فصل عاشقی  آمده است ،مانند شعر اول ، ابتدا به معنا و مفهوم این شعر پرداخته شده است و در قسمت بعد به  دستور زبان و قلمروها بطور جامع و کامل به تمامی واژگان و لغت معنی و قلمروها پاسخ داده شده است .

با سلام به کابران عزیز ،در این فایل ،پاورپوینت درس یازدهم ادبیات فارسی پایۀیازدهم را برای شما قراردادیم . در این محصول که کاریست از تیم وب درس هر دو شعر این درس را برای شما خیلی جامع و کامل معنی و بررسی نموده ایم .شعر اول از درس یازدهم ادبیات فارسی پایۀ یازدهم با عنوان :سپیده می آید  را در قالب پاورپوینت خدمت شما عرضه نمودیم .در ابتدا ی این پاورپوینت آوردن شعر بعلاوۀ معنا و بررسی مفهومی آن و در قسمت دوم آوردن واژگان این درس لغت معنی و  بررسی دستوری درس را برای شما قرار دادیم ودر آخر باز نمودن قلمرو ها .در قسمت دوم درس یازدهم ادبیات فارسی پایۀ یازدهم که با  عنوان شعر فصل عاشقی  آمده است ،مانند شعر اول ، ابتدا به معنا و مفهوم این شعر پرداخته شده است و در قسمت بعد به  دستور زبان و قلمروها بطور جامع و کامل به تمامی واژگان و لغت معنی و قلمروها پاسخ داده شده است .

پاورپوینت درس یازدهم ادبیات فارسی پایۀ یازدهم

از قسمت های زیر تشکیل شده است :

  • آوردن شعر اول درس با نام سپیده می آید و.
  • دوم،  شعر فصل عاشقی در قسمت دوم درس یازدهم
  • لغات معنی و مفهوم واژگان این درس در هر دو قسمت
  • نقش دستوری واژگان هر دو شعر درس یازدهم
  • پرداختن به قلمرو ها در قسمت های مهم درس و تمام نکات بالا در قالب پاورپوینت با کیفیتی بسیار عالی
  • برای سایر دانش آموزان و دبیران محترم ادبیات.

پاورپوینت درس یازدهم ادبیات فارسی پایۀ یازدهم

برای آشنایی شما کاربران محترم در زیر این مطلب نمونه هایی از این محصول قرار دادیم تا برای دانلود شناخت بیشتری نسبت به این کار داشته باشید !

پاورپوینت شعر سپیده میاید درس ۱۱یازدهم

 

خرید پاورپوینت قیمت ۲۵۰۰ومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

2500 تومان

 

 

 

مشاوره

کشاورز کوشش میکند و دانه ای را در دل زمین میکارد و با تلاش و کوشش فراوان در مراحل بعدی مانند مراقبت و نگهداری از قبیل کشیدن علف های هرز و سم پاچی  و دیگر مراقبت ها تا به نتیجه دلخواه و مورد نظرش میرسد . یک دانش آموز هم با تلاش بسیار و مراقبت از آموخته های خود و حفظ ونگهداری آن مطالب و در آخر موفقیت نهایی .را به ارمغان می آورد .

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن