تعداد صفحات محصول :56
قیمت خرید محصول :4000 تومان
فرمت فایل محصول :پاورپوینت قابل ویرایش
پایه تحصیلی مرتبط :یازدهم
درس یا دروس فایل :فصل ششم زیست شناسی یازدهم

پاورپوینت زیست شناسی یازدهم گفتار دوم و سوم از فصل ششم

پاورپوینت زیست شناسی یازدهم گفتار دوم و سوم از فصل ششم

با سلام به بچه های رشته تجربی .در این فایل از سایت وب درس برای شما عزیزان پاورپوینت تحقیقی گفتار دوم  و گفتار سوم از فصل ششم زیست شناسی یازدهم رابا عنوان میتوز  و میوز قرار دادیم ، از اینکه اسم تحقیقی روی این محصول گذاشتیم این است که تمامی موضوعات این گفتار از فصل ششم را به طور جامع با شکافتن تک تک موضوعات و عناوین درس بر گرفته از آخرین علوم پزشکی روز دنیا و مطالب روز تهیه شده است .گفتار دوم از فصل ششم زیست شناسی یازدهم با عنوان: میتوز و گفتار سوم با عنوان :میوز که در مورد یاخته های بدن انسان و جانداران نکته به نکته مو شکافی شده و توضیحات بسیار مفیدی در این گفتار و در این محصول گردآوری شده است .ضمن اینکه این فایل قابل ویرایش می باشد سایر قسمت های این گفتارها  عبارتند از :

  • عوامل موثر در میتوز 1- سانترویولها 2- کروماتین 3- کروموزوم 
  • مراحل تقسیم میتوز 
  • مراحل تقسیم سیتوپلاسم 
  • تقسیم یاخته های بدن انسان و جانداران 
  • متاستاز ،و عوامل موثر در آن و …
  • میوز و تولید مثل جنسی +میوز یک و میوز دو 
  • مراحل تقسیم میوز وچگونگی شباهت ها و تفاوت هابا میتوز
  • تحقیقات جامع و تشریحات بیشتر از سطح کتاب درسی و مطابق علم روز پزشکی دنیا .

پاورپوینت زیست شناسی یازدهم ،گفتار سوم  از فصل ششم

در این محصول  زیست شناسی یازدهم آشنا می شوید با سایر میوز و چگونگی مراحل تقسیم آن و سیتوپلاسم ها ودیگر موضوعات ، که بهتر میدانیم خودتان  با این فایل  آشنا شوید .  در زیر این مطلب جهت شناخت شما کاربران گرامی از این محصول چند صفحه از پاورپوینت را قرار دادیم .

 

 

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1.لطفا برای خرید و دانلود ابتدا مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، پس پرداخت هم به صفحه دانلود منتقل می شوید ، برای اطمینان بیشتر فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . اگر ایمیل ندارید ایمیل info@webdars.net را به صورت پیشفرض وارد کنید .
2. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
3.تذکر : محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .


4000 تومان

 

 

مشاوره

درس زیست شناسی یک درس کاملا مفهومی است . سعی کنید به قید های این درس همانند درس شیمی بسیار دقت داشته باشید و شکل های کتاب را حتما و حتما تحلیل کنید . خلاصه برداری از این درس پس از آزمون میتواند از فراموشی مطالب جلوگیری کند . طبق روش رتبه های برتر کنکور برای خواندن این درس و سایر دروس حفظی میتوانید :

1-ابتدا یک بار به صورت روزنامه وار از روی کتاب بخوانید و موضوع کلی فصل را دریابید .2-یک بار به طور دقیق درسنامه کمک درسی را بخوانید و تست های آن را حل کنید .3-حالا به سراغ کتاب درسی برگردید و به طور کامل متن آن و شکل هارا تحلیل کنید .

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن