هدیه

پاورپوینت درس اول دین و زندگی یازدهم

سلام! پاورپوینت درس اول دین و زندگی یازدهم بالاخره آماده شد. این پاورپوینت با یک درسنامه ی قوی تمامی نکات مهم و حتی کنکوری درس اول یعنی« هدایت الهی » را پوشش می دهد و گزینه ی بسیار خوبی برای دبیران و دانش آموزان گرامی است . علاوه بر آن جزء به حزء بخش های اصلی درس شامل:

  • پیام آیات
  • تفکر و اندیشه
  • پیام شعر
  • اندیشه و تحقیق

تجزیه و تحلیل گردیده است .شما می توانید از پاورپوینت درس اول دین و زندگی یازدهم  و همه ی پاورپوینت های وب درس به عنوان یک منبع مطالعاتی برای موفقیت در امتحانات نوبت اول و پایان سال ، موفقیت در آزمون ها و فعالیت کلاسی در طول سال استفاده کنید .

سعی کنید در طول مطالعه ی این درس به سوالات زیر به صورت خلاصه گویی پاسخ دهید:

  • نیازهای برتر انسان کدام اند؟
  • پاسخ به نیاز های انسان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
  • شیوه ی هدایت خداوند چگونه است؟

حالا چرا خلاصه گویی؟

قبل از اینکه بگم چرا خلاصه گویی باید بگم منظورم از خلاصه گویی اینه که ریز به ریز کتاب یا درسنامه ای که در اختیار دارید را به صورت کنفرانس برای خودتان یا مثلا مادر یا پدرتون بازگو کنید .(هرچند اینجوری زیاد هم خلاصه نمیشه!!!:)).این روش باعث میشه بعد از مدت ها هم با یک نگاه اجمالی بر روی درس بتونید به سرعت به تسلط شب مطالعه خود برگردید. حتی گذر زمانی که خواه نا خواه با آن مواجه هستیم باعث نخواهد شد که از قدرت پاسخ به سوال شما کاسته شود .

یک نکته ی دیگه هم هست که یه مقدار طول میکشه …انو تو محصول های بعدی مربوط به دینی یازدهم میگم!

پاورپوینت درس اول دینی یازدهم
پاورپوینت درس اول دینی یازدهم
پاورپوینت درس اول دینی یازدهم
پاورپوینت درس اول دینی یازدهم
پاورپوینت درس اول دینی یازدهم
پاورپوینت درس اول دینی یازدهم
خرید پاورپوینت قیمت ۳۰۰۰ومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3000 تومان

 

 

 

 

 

مشاوره

در درس دین و زندگی کلمات دارای تر و ترین و صفت عالی و علت معلول ها و پیام آیات بسیار مهم هستند . تا کنون بیش از 90 درصد سوالات دین و زندگی کنکور از این موضوعات مطرح شده است . برای بهتر خواندن این درس سعی کنید خلاصه ای مفید و مختصر بعد از آزمون بنویسید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن