تعداد صفحات محصول : 18
قیمت خرید محصول : قیمت به تومان3000
فرمت فایل محصول : پاورپوینت
پایه تحصیلی مرتبط : یازدهم
درس یا دروس فایل : زیست شناسی

پاورپوینت فصل ششم زیست شناسی یازدهم

با سلام و درود به کاربران گرامی . در این فایل از سایت وب درس ، ما پاورپوینت فصل ششم زیست شناسی یازدهم تجربی را برای شما عزیزان حاضر نمودیم .در گفتاریک موضوع تقسیم یاخته را مطالعه می کنیم.اینکه زندگی انسان با تشکیل یاخته ای به نام تخم آغاز می شود و پس از چند ماه این جزء کوچک به نوزادی با میلیارد ها یاخته تبدیل می شود و این روند بعد از این مرحله هنوز هم ادامه دارد به طوری که یک انسان بالغ دارای صدها میلیارد یاخته  می باشد .چگونگی این افزایش شگفت انگیز را در پاورپوینت فصل ششم زیست شناسی یازدهم مطالعه کنید. همچنین در این گفتار با اجزای کروموزوم و شکل و ساختار ژن و چگونگی آن در سایر موجودات ، و مراحل رشد و تقسیم یاخته ها در تک تک موقعیت هایی که قرار می گیرند هم آشنا می شوید.

پاورپوینت فصل ششم زیست شناسی یازدهم

بخش های این محصول  عبارتند از :

  • کروموزوم و ساختار آن و تحقیق ومطالعه در این زمینه
  • یاخته های پیکر بندی انسان (دیپلوئید)
  • یاخته های جنسی انسان (هاپلوئید)
  • چرخه تکامل یاخته ها و مراحل مختلف رشد و تقسیم آن

در ادامه برای آشنایی شما کاربران گرامی چند نمونه از تصاویر این محصول را قرار داده ایم

لطفا قبل از دانلود توجه بفرمایید .

لازمه اینجا یه نکته در رابطه با چگونگی مطالعه ی درس زیست شناسی بگم . متاسفانه مشاهده میشود که بسیاری از دانش آموزان رشته ی تجربی به این عادت کرده اند که ساعات مطالعه ی خود را با درسنامه خوانی یا تنها مطالعه ی متن کتاب می گذرانند. این روش کار بدی نیست اما مشکل این جا است که کافی نیست! یعنی باید عادت کنید که همیشه حدود یک سوم ساعت مطالعه ی خود را به حل سوالات مربوط به درس از روی کمک درسی های خود اختصاص دهید . علاوه بر آن در مطالعه ی یک مطلب برای بار چندم حتما حتما حتما از روش بازیابی استفاده کنید .

خرید پاورپوینت قیمت 3000ومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

3000 تومان

 

  

مشاوره

در هر نکته ادراک شده ،یک درس برای روش های شخصی شما نهفته شده است که باید اجازه دهید به بخشی از تجربیات شما تبدیل شود . مهارتهایی که با سخت کوشی به دست میآید را در شما زنده نگه می دارد و ماندگار تر از دیگر مطالب آموختی در شما و با شما رشد می کند .

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن