پاورپوینت شیمی یازدهم

پاورپوینت فصل اول شیمی یازدهم

وب درسیها حالتون چطوره ! در این مطلب قرار شده که پاورپوینت فصل اول شیمی یازدهم رو که قولش رو داده بودیم در دسترس دانش آموزان و دبیران گرامی قرار بدیم . در این پاورپوینت تلاش شده است تا در کنار درسنامه ای روان که از کتاب درسی برگرفته شده است از تصاویر به یاد ماندنی و مثال های پرکاربرد با پاسخ های تشریحی نیز استفاده شود تا یادگیری برای دانش آموزان و تدریس برای آموزگاران آسان تر شود .همانطور که میدانید عنوان این فصل « قدر هدایای زمینی را بدانیم » نام دارد و هدف آن این است که شما را با عناصر و خواص آنها به صورت جدی تر آشنا بکند تا بتوانید نگاه تخصصی تری را کسب کنید .

پاورپوینت فصل اول شیمی یازدهم

در ابتدای فصل اول شیمی یازدهم  به بیان اهمیت منابع شیمیایی و وابستگی زندگی روزمره به آنها پرداخته می شود و سپس خواننده با چالش هایی نظیر کشف الگو ها و روند های موجود در رفتار مواد و عنصر ها مواجه میشود . اینکه چگونه در حرکت از بالا به پایین در یک گروه یا از چپ به راست در یک تناوب خواص فیزیکی و شیمیایی عناصر مانند شعاع اتمی ، خصلت فلزی ، واکنش پذیری و.. تغییر می کند. بعد از آشنایی با این خواص در فضایی باز تر خواص عناصر پر کاربرد مانند آهن و طلا و گرافیت و ترکیبات آلی و هیدرو کربن ها و شیوه ی استخراج آنها و چگونگی استفاده ی آنها در صنعت  بررسی می شود و در خلال آن خواهید دید که مقدار فراورده و واکنش دهندهها در محاسبات نظری با مقدار عملی به دست آمده متفاوت است و با مفهوم بازده مواجه می شوید . پاورپوینت فصل اول شیمی یازدهم تمامی مباحث مطرح شده را پوشش خواهد داد .در زیر این مطلب نمونه ایی از این محصول را جهت اطلاع قرار دادیم :

مطلب پیشنهادی : پاورپوینت فصل دوم شیمی یازدهم

مثال پاور شیمی یازدهم - پاورپوینت فصل اول شیمی یازدهم

دانلود پاورپوینت فصل اول شیمی یازدهم

خرید پاورپوینت دانلود با قیمت ۵۰۰۰ تومان
5000 تومان

چجوری از وب درس خرید کنیم ؟

به سریع ترین و راحت ترین روش ممکن ! آموزش ویدیویی هم این زیر داریم ، اول روی دکمه پرداخت کلیک میکنین بعد مشخصاتتون رو وارد میکنین و به صفحه پرداخت منتقل میشین ، بعد از پرداخت یه راست میرین تو صفحه دانلود پاورپوینت جامعه شناسی دهم ! برای اینکه خیالتون راحت باشه ما فایل رو به ایمیل شما هم همون لحظه ارسال میکنیم . تو ویدیو ببینید

  

 

شما نیز دیدگاه خودتان را در مورد این محصول مطرح کنید .ارسال نظر
مشاوره

نکته ی مشاوره ای :

برخی مواقع سرعت مطالعه به عادت یادگیری ارتباط دارد . در این صورت می توانید با روش های معمول مانند جمله خوانی به جای کلمه خوانی سرعت مطالعه ی خود را بالا ببرید .بهتر است عوامل اصلی کند شدن سرعت مطالعه ی خود را بشناسید .عدم تمرکز هنگام مطالعه باعث می شود که مطالب را یاد نگیرید و مجبور به بازگشت مکرر شوید .همچنین وسواس در مطالعه و توهم این که مطلبی را به خوبی یاد نگرفنه اید شما را از پیش روی باز می دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن