تعداد صفحات محصول : 267
قیمت خرید محصول : 5000
فرمت فایل محصول : power point
پایه تحصیلی مرتبط : یازدهم مشترک برای ریاضی ها و تجربی ها
درس یا دروس فایل : فیزیک یازدهم
هدیه

بهترین پاورپوینت و جزوه فصل سوم فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی

سلام! این دفعه یه محصول درجه یک با نام پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم که برای رشته های ریاضی فیزیک و تجربی مشترک است را برای شما آماده کرده ایم .این محصول با درسنامه ای چالشی ( همراه با پرسش های انگیزشی) و زبانی پویا ، در کنار تمرین های حل شده و پرسش های چهارگزینه ای و تشریحی سعی دارد فصل سوم فیزیک یازدهم که عنوان آن نیز «مغناطیس» است را عمیقا به شما آموزش بدهد .همچنین در کنار آن با آشنا کردن شما با آزمایش های جذاب مربوط به آهنربا و مغناطیس علاقه ی شما را برای مطالعه در باره ی مغناطیس بر می انگیزد.

به شما اطمینان می دهیم که این محصول منبع کاملی برای مطالعه در طول سال تحصیلی ، امتحانات مدرسه و حتی کنکور است به همین دلیل شما می توانید از آن به عنوان یک جزوه هم استفاده کنید .ما هم عنوان دوم این محصول را جزوه ی فصل سوم فیزیک یازدهم انتخاب کرده ایم . شاید این همه تعریف کردن از یک محصول به نظر شما بی معنی باشد اما ما پشیمان نیستیم چون واقعا ارزشش رو داره !

مگه فصل سوم فیزیک یازدهم چی داره؟

همانطور که میدانید عنوان این فصل مغناطیس است و شما قرار است با مفاهیم زیر در پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم آشنا شوید :

  • مغناطیس
  • میدان مغناطیسی
  • بار متحرک در میدان مغناطیسی
  • سیم حامل جریان در میدان مغناطیسی
  • میدان مغناطیسی اطراف یک سیم دراز مستقیم
  • نیروی بین دو سیم موازی
  • میدان مغناطیسی در مرکز پیچه
  • میدان مغناطیسی در سیملوله
  • خاصیت مغناطیسی مواد

در ادامه با شما را با چند نمونه از تصاویر این محصول آشنا میکنم:

پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم
پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم
پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم
پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم
پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم
پاورپوینت فصل سوم فیزیک یازدهم

شما اگه این فصل رو خوب مطالعه کنید در انتهای کار میتوانید نحوه ی عملکرد یک موتور یا ژنراتور با جریان dc را تا حدودی درک کنید .مطالعه ی این سرفصل ها و فصل قبل (فصل دوم فیزیک یازدهم)قرار است مبنای دانش  تبدیل انرژی الکترو مکانیکی را بچیند . دانش آموزای وب درسی وقتی در آینده ایشالله در رشته هایی مانند مهندسی برق و مکانیک شروع به تحصیل کردن یا حتی یک فیزیکدان شدند با چنین مباحثی سر و کله خواهند زند .

خرید پاورپوینت قیمت4000ومان
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

5000 تومان

 

 

مشاوره

در درس فیزیک خواندن مفهومی و خلاصه برداری نکات مهم جهت جلوگیری از فراموشی مطالب بسیار اهمیت دارد . یک برگه آچار را به چهار قسمت تقسیم کنید و نکات مهم را در آن یادداشت کنید . با این کار و روش لایتنر می توانید مطالب را به خوبی در ذهن خودتان تثبیت کنید . مشاور :مهندس احسان خیراللهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن