تعداد صفحات محصول :
قیمت خرید محصول :
فرمت فایل محصول :
پایه تحصیلی مرتبط :
درس یا دروس فایل :

پاورپوینت فصل چهارم زیست شناسی یازدهم -گفتار 2 هورمون

با سلام  . در این فایل از سایت وب درس پاورپوینت فصل چهارم زیست شناسی یازدهم ، گفتار دوم ،هورمون ها را قرار دادیم .بحث هورمون ها، بحث بسیار مهم و جالب و خواندنی است که ذر فصل چهارم کتابی زیست شناسی یازدهم به آن پرداخته است . این فصل یکی از فصل هایی است که طراحان می توانند چه در امتحانات و چه در کنکور سراسری سوالات چالش برانگیزی به ما بدهند. در این مبحث ،به تشریح سایر غددها و وظیفه آنها و چگونگی کارایی آنها در بدن انسان می پردازد. درس زیست شناسی درسی است که باید عمیقا خوانده شود یعنی با حفظ کردن مطالب نمی توانید از پس یادگیری آن برآیید ،بلکه این درس را با تحقیق و دیدن فیلم های آموزشی و مفهومی مطالعه و بررسی نمائید . مثلا همین پاورپوینت ها گام بزرگی در یادگیری دروس و شناخت تک تک اعضا و جوارح است که باید اهمیت زیادی به آن بدهید . قبل از هر چیز وب درس از گروه دبیران زیست شناسی تشکر خاص دارد که در ساخت پاورپوینت ها و تدریس درس زیست شناسی فعال و کوشا می باشند و ما در این مطلب از تلاش ایشان بی نهایت سپاس گذاری می کنیم .در زیر به چند نمونه از این محصول توجه بفرمایید.

پاورپوینت فصل4 گفتار 2 زیست یازدهم

یک پیشنهادپاسخ کل فعالیت های زیست شناسی یازدهم

 

پاورپوینت فصل4 گفتار 2 زیست یازدهم

پاورپوینت فصل چهارم زیست شناسی یازدهم گفتار 2

در این محصول به تشریح متن درس و گفتار دوم پرداخته شده و به علاوه با نمونه های بسیار روشن تمامی مفاهیم توضیح داده شده است. همچنین پاسخ فعالیت های در متن درس نیز آورده شده است. در گفتار دوم از فصل چهارم به بررسی وظایف غدد و ترشحات غددی از جمله غده هیپوفیز و اجزاء آن و سایر قسمت های متصل به این عضو حباتی می پردازد.

زیست 11 فصل 4 گفتار2

 

خرید و دانلود از مجموعه وب درس -> اتصال به شبکه امن زرین پال
1. امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !
2. تذکر : برخی محصولات وب درس توسط گروه دبیران محترم ( که جهت رفاه حال دانش آموزان این محصولات را تهیه کرده اند ) مربوط به هر رشته درسی تهیه می شود و وب درس تنها هزینه های سرور و طراحی و سئوی خود را دریافت میکند و هیچگونه مبلغ یا استفاده ای به دبیران تعلق نمی گیرد .

4000 تومان

  

وب درس

فعالیت در مجموعه وب درس افتخار بزرگیست . امیدوارم در کنار هم اتفاقات جذابی را قم بزنیم . با تمام وجود مشغول به تهیه آموزش برای کاربران وب درس هستم .

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hit
counter
بستن